Gå til hovedindhold

Dewalt 18V XR kompakt kulløs kædesav 30 cm - solo - DCMCS565N-XJ

DewaltEAN: 5035048838501
Pris fra 1.622 krtil 3.485 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.863 kr (53% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 288 kr 6. mar.

Sammenlign priser på Dewalt 18V XR kompakt kulløs kædesav 30 cm - solo - DCMCS565N-XJ og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1622 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DeWALT DCMCS565N-XJ kædesav Sort, Gul
1.622 kr
Til butik
DeWALT DCMCS565N-XJ kædesav Sort, Gul billede

Produktinformation

DeWALT DCMCS565N-XJ. Klinge længde: 30 cm, Produktfarve: Sort, Gul. Strømkilde: Batteri, Batterikapacitet: 5 At, Batterispænding: 18 V. Vægt: 3,5 kg

Produktspecifikationer

Mærke: DeWALT
Artikel nr.: DCMCS565N-XJ
EAN: 5035048838501
Varenr.: 1003567855
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dewalt DCMCS565N-XJ Chainsaw (Solo)
1.745 kr
Til butik
Dewalt DCMCS565N-XJ Chainsaw (Solo) billede

Produktinformation

DeWALT DCMCS565N-XJ motorsav med høj ydeevne, kompakte dimensioner og længere levetid, der opnår op til 100 snit pr. batteriopladning (ved brug af et 18V/5Ah batteri), Sort, Gul, uden batteri og oplader

Produktspecifikationer

Mærke: Dewalt
Kategori: Kaedesav
Artikel nr.: DCMCS565N-XJ
EAN: 5035048838501
Varenr.: 3411724
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DeWALT DCMCS565N-XJ, 30 cm, Sort, Gul, 5 At, 18 V, 3,5 kg - SOLO
1.789 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Motorsav 18V XR 30 cm - DeWALT
1.899 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Motorsav 18V XR 30 cm - DeWALT
1.919 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Dewalt 18V XR kompakt kulløs kædesav 30 cm – solo – DCMCS565N-XJ
3.485 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dewalt 18V XR kompakt kulløs kædesav 30 cm - solo - DCMCS565N-XJ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dewalt 18V XR kompakt kulløs kædesav 30 cm - solo - DCMCS565N-XJ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.622 kr1.622 krKøb
2Proshop DK1.745 kr1.745 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.789 kr1.789 krKøb
4Boligcenter DK1.899 kr1.899 krKøb
5Vivas DK1.919 kr1.998 krKøb
6Homeshop DK3.485 kr3.485 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dewalt 18V XR kompakt kulløs kædesav 30 cm - solo - DCMCS565N-XJ

PriceData har fulgt prisen på Dewalt 18V XR kompakt kulløs kædesav 30 cm - solo - DCMCS565N-XJ i 154 dage. Laveste pris i perioden er 237 kr (registreret d. 22. februar 2026), højeste er 2.168 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.079 kr.

Den nuværende pris på 1.622 kr er 50% over normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 34 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 50 prisændringer for Dewalt 18V XR kompakt kulløs kædesav 30 cm - solo - DCMCS565N-XJ. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 50 prisændringer for Dewalt 18V XR kompakt kulløs kædesav 30 cm - solo - DCMCS565N-XJ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20261.622 kr2 kr (0%)
31. maj 20261.624 kr3 kr (0%)
29. maj 20261.627 kr3 kr (0%)
28. maj 20261.624 kr85 kr (6%)
12. maj 20261.539 kr308 kr (17%)
9. maj 20261.847 kr249 kr (16%)
7. maj 20261.598 kr1 kr (0%)
6. maj 20261.599 kr90 kr (5%)
5. maj 20261.689 kr142 kr (9%)
29. apr. 20261.547 kr27 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret