Gå til hovedindhold

DeWALT 10,8V linjelaser, grønt laserlys 1x2ah 3X360 gr. - DCE089D1G-QW

DewaltRedskaberEAN: 5035048489628
Pris fra 3.824 krtil 6.750 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 2.926 kr (43% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.776 kr 30. apr.

Sammenlign priser på DeWALT 10,8V linjelaser, grønt laserlys 1x2ah 3X360 gr. - DCE089D1G-QW og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3824 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DeWalt DCE089D1G-QW Krydslaser
3.824 kr
Til butik
DeWalt DCE089D1G-QW Krydslaser billede

Produktinformation

DeWalt DCE089D1G-QW - Krydslinjelaservaterpas

Produktspecifikationer

Mærke: DeWALT
Artikel nr.: DCE089D1G
EAN: 5035048489628
Varenr.: 993643648
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dewalt 12V XR 3 x 360 Cross Line Green Laser - 1 x 2Ah
4.103 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DeWalt DCE089D1G-QW - Krydslinjelaservaterpas
4.177 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
DeWALT DCE089D1G-QW Krydslinjelaservaterpas
4.222 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Krydslaser med grøn linje DeWalt DCE089D1G-QW, 12V XR
-4%4.399 kr
Før 4.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Krydslaser med grøn linje DeWalt DCE089D1G-QW, 12V XR
-4%4.419 kr
Før 4.619 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
DeWalt DCE089D1G-QW Krydslaser
4.499 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
DeWALT 10,8V linjelaser, grønt laserlys 1x2ah 3X360 gr. - DCE089D1G-QW
6.750 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DeWALT 10,8V linjelaser, grønt laserlys 1x2ah 3X360 gr. - DCE089D1G-QW koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DeWALT 10,8V linjelaser, grønt laserlys 1x2ah 3X360 gr. - DCE089D1G-QW koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.824 kr3.824 krKøb
2Proshop DK4.103 kr4.103 krKøb
3CS MEGASTORE DK4.177 kr4.177 krKøb
4Teknikproffset DK4.222 kr4.281 krKøb
5Boligcenter DK4.399 kr4.399 krKøb
6Vivas DK4.419 kr4.488 krKøb
7Ultrashop4.499 kr4.499 krKøb
8Homeshop DK6.750 kr6.750 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DeWALT 10,8V linjelaser, grønt laserlys 1x2ah 3X360 gr. - DCE089D1G-QW

PriceData har fulgt prisen på DeWALT 10,8V linjelaser, grønt laserlys 1x2ah 3X360 gr. - DCE089D1G-QW i 186 dage. Laveste pris i perioden er 3.589 kr (registreret d. 30. november 2025), højeste er 4.143 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.848 kr.

Den nuværende pris på 3.824 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for DeWALT 10,8V linjelaser, grønt laserlys 1x2ah 3X360 gr. - DCE089D1G-QW. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for DeWALT 10,8V linjelaser, grønt laserlys 1x2ah 3X360 gr. - DCE089D1G-QW de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 20263.824 kr12 kr (0%)
23. maj 20263.836 kr60 kr (2%)
30. apr. 20263.776 kr367 kr (9%)
29. apr. 20264.143 kr367 kr (10%)
14. mar. 20263.776 kr60 kr (2%)
13. mar. 20263.836 kr20 kr (1%)
6. mar. 20263.856 kr20 kr (1%)
18. feb. 20263.876 kr8 kr (0%)
14. feb. 20263.868 kr44 kr (1%)
13. feb. 20263.824 kr44 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret