Gå til hovedindhold

DEVIflex 18T (18W/m) serieresistiv varmekabel til indstøbn. i beton eller lign. til gulvvarme

DeviSanitetEAN: 5703466223727
Pris fra 628 krtil 726,25 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 98,25 kr (14% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 591 kr 31. mar.

Sammenlign priser på DEVIflex 18T (18W/m) serieresistiv varmekabel til indstøbn. i beton eller lign. til gulvvarme og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 628 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DEVIflex 18T (18W/m) serieresistiv varmekabel til indstøbn. i beton eller lign. til gulvvarme
628 kr
Til butik
DEVIflex 18T (18W/m) serieresistiv varmekabel til indstøbn. i beton eller lign. til gulvvarme billede

Produktspecifikationer

Mærke: Danfoss
Kategori: Gulvvarme
Farve: 1
Artikel nr.: 5703466223727
EAN: 5703466223727
Varenr.: 5962635
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
DEVIflex Varmekabel 18T 180W 10 meter
639 kr
Til butik
DEVIflex Varmekabel 18T 180W 10 meter billede

Produktinformation

Deviflex 18T er et højtydende og ekstremt fleksibelt elektrisk varmekabel. Dets runde form gør det ideelt at installere i mange forskellige typer af indendørs gulvkonstruktioner. Den kolde ledning er let synlig hvorved man undgår at denne utilsigtet insta...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Devi
Kategori: Varme
EAN: 5703466223727
Varenr.: 7235870515
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
DEVIflex 18T - Varmekabel, 180W og 10m (18W pr. meter)
639 kr
Til butik
DEVIflex 18T - Varmekabel, 180W og 10m (18W pr. meter) billede

Produktinformation

Outlet - der kan kun bestilles 2 stk. til denne pris. Skal du bruge flere, så kontakt vores kundeservice. 18W/m med skærm beregnet for indstøbning i beton og lignende. De typiske anvendelsesomrader for Deviflex varmekabel er: - Direkte virkende gulvvarme...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Deviflex 18T varmekabler
EAN: 5703466223727
Varenr.: 1519144
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Gulvvarmekabel Deviflex 18T, 10 meter, 180W, 230V
653 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
DEVIflex gulvvarmekabel T18 10M
719 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Deviflex 18t (18w/m) 180w 10m 230v
726,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DEVIflex 18T (18W/m) serieresistiv varmekabel til indstøbn. i beton eller lign. til gulvvarme koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DEVIflex 18T (18W/m) serieresistiv varmekabel til indstøbn. i beton eller lign. til gulvvarme koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK628 kr667 krKøb
2LavprisEl639 kr639 krKøb
3Elvvs.dk639 kr639 krKøb
4WATTOO.DK653 kr653 krKøb
5Greenline719 kr719 krKøb
6MaintainIt726,25 kr726,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DEVIflex 18T (18W/m) serieresistiv varmekabel til indstøbn. i beton eller lign. til gulvvarme

PriceData har fulgt prisen på DEVIflex 18T (18W/m) serieresistiv varmekabel til indstøbn. i beton eller lign. til gulvvarme i 148 dage. Laveste pris i perioden er 591 kr (registreret d. 31. marts 2026), højeste er 639 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 625 kr.

Den nuværende pris på 628 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for DEVIflex 18T (18W/m) serieresistiv varmekabel til indstøbn. i beton eller lign. til gulvvarme. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for DEVIflex 18T (18W/m) serieresistiv varmekabel til indstøbn. i beton eller lign. til gulvvarme de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026628 kr10 kr (2%)
2. jun. 2026638 kr10 kr (2%)
1. jun. 2026628 kr10 kr (2%)
31. maj 2026638 kr10 kr (2%)
12. maj 2026628 kr13 kr (2%)
10. maj 2026615 kr8 kr (1%)
9. maj 2026623 kr1 kr (0%)
8. maj 2026624 kr9 kr (1%)
7. maj 2026615 kr9 kr (1%)
6. maj 2026624 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret