Gå til hovedindhold

EL-Grossisten Flex-Seal 144-160/170-192 mm kobl. 160 mm t/beton 15 cm, i jord

EL-GrossistenSanitetEAN: 5031485210160
Pris fra 487,14 krtil 565 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 77,86 kr (14% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Flex-Seal 144-160/170-192 mm kobl. 160 mm t/beton 15 cm, i jord og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 487.14 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Flex-Seal 144-160/170-192 mm kobl. 160 mm til ler 15 cm, i jord
487,14 kr
Til butik
Flex-Seal 144-160/170-192 mm kobl. 160 mm til ler 15 cm, i jord billede

Produktinformation

Flex-Seal 144-160/170-192 mm kobl. 160 mm til ler 15 cm, i jord

Produktspecifikationer

Kategori: Kabler
EAN: 5031485210160
Varenr.: 15843184181583
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Flexseal rørkobling 144-160x170-192mm, L930-2
492 kr
Til butik
Flexseal rørkobling 144-160x170-192mm, L930-2 billede

Produktinformation

Flex-Seal VA reduktionskobling. Ø170/192 - Ø144/160 - 120 mm (6 Nm) AC overgangskoblingen anvendes til samling af to rør med forskellig udvendig diameter. Snekkespændebånd i syrefast rustfrit stål. Anvendes i jord.

Produktspecifikationer

Kategori: Overgange til jord
EAN: 5031485210160
Varenr.: 223500
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Flex-Seal 144-160/170-192 mm kobl. 160 mm t/beton 15 cm, i jord
496 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Flex-Seal overgangskobling 170-192 x 144-160mm
565 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Flex-Seal 144-160/170-192 mm kobl. 160 mm t/beton 15 cm, i jord koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Flex-Seal 144-160/170-192 mm kobl. 160 mm t/beton 15 cm, i jord koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN487,14 kr487,14 krKøb
2Elvvs.dk492 kr492 krKøb
3CS MEGASTORE DK496 kr535 krKøb
4LavprisVVS565 kr565 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Flex-Seal 144-160/170-192 mm kobl. 160 mm t/beton 15 cm, i jord

PriceData har fulgt prisen på Flex-Seal 144-160/170-192 mm kobl. 160 mm t/beton 15 cm, i jord i 182 dage. Laveste pris i perioden er 467 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 497 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 484 kr.

Den nuværende pris på 487,14 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Flex-Seal 144-160/170-192 mm kobl. 160 mm t/beton 15 cm, i jord. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Flex-Seal 144-160/170-192 mm kobl. 160 mm t/beton 15 cm, i jord de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
7. maj 2026487,14 kr4,86 kr (1%)
6. maj 2026492 kr4,86 kr (1%)
23. apr. 2026487,14 kr4,86 kr (1%)
22. apr. 2026492 kr4,86 kr (1%)
19. apr. 2026487,14 kr4,86 kr (1%)
18. apr. 2026492 kr4,86 kr (1%)
15. apr. 2026487,14 kr4,86 kr (1%)
14. apr. 2026492 kr4,86 kr (1%)
21. mar. 2026487,14 kr4,86 kr (1%)
20. mar. 2026492 kr4,86 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret