Gå til hovedindhold

EL-Grossisten Flex-Seal 240-265/295-330 mm kobl. 250 mm t/bt/ler 25 cm, i jord

EL-GrossistenSanitetEAN: 5031485210429
Pris fra 1.070 krtil 1.273,11 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 203,11 kr (16% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.065 kr 18. apr.

Sammenlign priser på Flex-Seal 240-265/295-330 mm kobl. 250 mm t/bt/ler 25 cm, i jord og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1070 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Flex-Seal overgangskobling 295-320 x 240-265mm
1.070 kr
Til butik
Flex-Seal overgangskobling 295-320 x 240-265mm billede

Produktinformation

Denne type kobling / renoveringsovergang gør det muligt at samle rør med forskellig diameter.Den består af et gummisvøb, som har forskellig diameter i de to ender, og kanderfor fungere som reduktionsamtidig. Snekkespændebåndene er af rustfrit syrefast st...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lauridsen
Kategori: Afløb & kloak
EAN: 5031485210429
Varenr.: 192547323
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Flex-Seal 240-265/295-320 mm kobl. 250 mm t/bt. 22,5 cm, i jord
1.196 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Flex-Seal 240-265/295-330 mm kobl. 250 mm t/bt/ler 25 cm, i jord
1.273,11 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Flex-Seal 240-265/295-330 mm kobl. 250 mm t/bt/ler 25 cm, i jord koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Flex-Seal 240-265/295-330 mm kobl. 250 mm t/bt/ler 25 cm, i jord koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS1.070 kr1.070 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.196 kr1.196 krKøb
3EL-GROSSISTEN1.273,11 kr1.273,11 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Flex-Seal 240-265/295-330 mm kobl. 250 mm t/bt/ler 25 cm, i jord

PriceData har fulgt prisen på Flex-Seal 240-265/295-330 mm kobl. 250 mm t/bt/ler 25 cm, i jord i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.043 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 1.329 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.135 kr.

Den nuværende pris på 1.070 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Flex-Seal 240-265/295-330 mm kobl. 250 mm t/bt/ler 25 cm, i jord. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Flex-Seal 240-265/295-330 mm kobl. 250 mm t/bt/ler 25 cm, i jord de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 20261.070 kr126 kr (11%)
24. maj 20261.196 kr126 kr (12%)
17. maj 20261.070 kr126 kr (11%)
16. maj 20261.196 kr126 kr (12%)
12. maj 20261.070 kr121 kr (10%)
11. maj 20261.191 kr126 kr (12%)
18. apr. 20261.065 kr125 kr (11%)
17. apr. 20261.190 kr125 kr (12%)
25. mar. 20261.065 kr19 kr (2%)
9. mar. 20261.084 kr124 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret