Gå til hovedindhold

Antidark Designline Tube Slim Spot - Designline Tube Slim Spot LED 3000K - Black

AntidarkProjektør- og spotbelysningEAN: 5706872037674
Pris fra 604 krtil 899 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 295 kr (33% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 550 kr 19. maj

Sammenlign priser på Designline Tube Slim Spot - Designline Tube Slim Spot LED 3000K - Black og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 604 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Lampemesteren DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Designline Tube Spot LED Slim 3000K Sort ANTIDARK - Stue - Metal
-31%604 kr
Før 880 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Designline Tube Spot LED Slim 3000K Sort ANTIDARK - Stue - Metal billede

Produktinformation

Design Designline Tube Spot LED er lyskilden i Designline-serien fra de danske designere hos Antidark. Det tubulære design og de enkelte linjer sikrer elegant og minimalistisk belysning, der er smukt og smart uden at stjæle opmærksomhed fra den øvrige indretning, som Tube Spot er tiltænkt at belyse. Lampen kan drejes og indstilles som du lyster. Tube Spot er en del af Antidarks Designline-serie, som indeholder forskellige spotlys og skinner du kan kombineres som du lyster. Skinner fås med forskellige længder og samlinger, og du kan sågar købe en frontring til din Tube Spot, som sikrer et endnu mere retningsbestemt lys.

Produktspecifikationer

Mærke: ANTIDARK
Kategori: Skinnespot
Materiale: Metal
Artikel nr.: 2-315-02-2
EAN: 5706872037674
Varenr.: 70021341
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Antidark Designline Tube Slim 1F skinnespot, 3000K, sort
604 kr
Til butik
Antidark Designline Tube Slim 1F skinnespot, 3000K, sort billede

Produktinformation

Designline Tube Slim - Slankt og minimalistisk skinnespot Designline Tube Slim skinnespot, er det smalleste medlem fra Antidark's populære Designline serie, og leverer et elegant, fokuseret lys, der passer perfekt til dit Designline skinnesystem. De

Produktspecifikationer

Mærke: Antidark
Kategori: Spots
Farve: black
Størrelse: ø40 mm x l164 mm
EAN: 5706872037674
Varenr.: 6645100851
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Antidark Designline Tube Slim 1F skinnespot, 3000K, sort
619 kr
Til butik
Antidark Designline Tube Slim 1F skinnespot, 3000K, sort billede

Produktinformation

Designline Tube Slim - Et lille mesterværk i minimalistisk design Designline Tube Slim skinnespot er det smalleste medlem af Designline serien fra Antidark, og giver et fokuseret lys, der passer perfekt til Designline skinnesystemet. Dette minimalistiske...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Antidark
Kategori: Spots
Farve: black
Størrelse: ø40 mm x l164 mm
EAN: 5706872037674
Varenr.: 6645100851
Gå til Lamper.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Designline Tube Slim Spot LED (3000K), sort
-25%674 kr
Før 899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Antidark
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Designline Tube Slim Spot - Designline Tube Slim Spot LED 3000K - Black
899 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Designline Tube Slim Spot - Designline Tube Slim Spot LED 3000K - Black koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Designline Tube Slim Spot - Designline Tube Slim Spot LED 3000K - Black koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Lampemesteren DK604 kr604 krKøb
2LampeGuru.dk604 kr604 krKøb
3Greenline619 kr619 krKøb
4Lamper.dk674 kr674 krKøb
5Antidark899 kr899 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Designline Tube Slim Spot - Designline Tube Slim Spot LED 3000K - Black

PriceData har fulgt prisen på Designline Tube Slim Spot - Designline Tube Slim Spot LED 3000K - Black i 164 dage. Laveste pris i perioden er 550 kr (registreret d. 19. maj 2026), højeste er 611 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 599 kr.

Den nuværende pris på 604 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 10% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Designline Tube Slim Spot - Designline Tube Slim Spot LED 3000K - Black. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Designline Tube Slim Spot - Designline Tube Slim Spot LED 3000K - Black de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026604 kr42 kr (7%)
22. maj 2026562 kr12 kr (2%)
19. maj 2026550 kr54 kr (9%)
4. maj 2026604 kr2 kr (0%)
22. mar. 2026602 kr2 kr (0%)
20. feb. 2026604 kr7 kr (1%)
19. feb. 2026611 kr7 kr (1%)
26. jan. 2026604 kr7 kr (1%)
25. jan. 2026611 kr7 kr (1%)
10. jan. 2026604 kr7 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret