Gå til hovedindhold

Antidark Designline Linear Diffused - Designline Linear 33 3000K Diffused - Black

AntidarkProjektør- og spotbelysningEAN: 5706872044030
Pris fra 735 krtil 1.029 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 294 kr (29% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Sammenlign priser på Designline Linear Diffused - Designline Linear 33 3000K Diffused - Black og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 735 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Lamper.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
DESIGNLINE Linear 33 spot diffused, sort
-26%735 kr
Før 999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
DESIGNLINE Linear 33 spot diffused, sort billede

Produktinformation

DESIGNLINE Linear 33 spot diffused, sort fra ANTIDARK Designline Linear 33 diffused giver et jævnt LED-lys langs hele armaturet. Det lineære armatur er en del af den populære Designline-serie og monteres som de øvrige spot i serien nemt på en Designline-s...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Antidark
Kategori: Antidark
Farve: Sort
EAN: 5706872044030
Varenr.: 2-318-01-2
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Antidark Designline Linear Diffused skinnespot, sort
735 kr
Til butik
Antidark Designline Linear Diffused skinnespot, sort billede

Produktinformation

Antidark Linear skinnespot - Jævnt og behageligt lys til dit hjem Med Designline Linear Diffused får du et elegant og funktionelt skinnespot/lampe, der leverer et blødt, jævnt lys til ethvert rum. Dette lineære armatur er ideelt til både moderne og klas...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Antidark
Kategori: Spots
Farve: black
Størrelse: L 33 cm; H 3.8 cm
EAN: 5706872044030
Varenr.: 6645000155
Gå til Lampemesteren DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Designline Linear LED-spot L33, 3000K, sort ANTIDARK - Stue - Aluminium
-23%795 kr
Før 1.029 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Designline Linear LED-spot L33, 3000K, sort ANTIDARK - Stue - Aluminium billede

Produktinformation

Designline Linear Diffused fra Antidark er det ultimative valg for alle, der ønsker elegant og jævnt lys i deres hjem eller i erhvervslokaler. Denne strømskinnespot i sort aluminium er en del af den anerkendte Designline-serie, der kombinerer minimalistisk design med høj funktionalitet. Med sit slanke profil passer lampen ind i både moderne og klassiske interiører og kan nemt monteres på Designline-skinnen, hvilket gør den til en diskret og stilfuld løsning. Den jævne LED-lysfordeling sikrer en blød belysning uden hårde skygger, og takket være den fulde dæmpbarhed kan du tilpasse lysstyrken til enhver situation, fra arbejdsbelysning til hyggelig aftenbelysning. En af de store fordele ved denne lampe er dens fleksibilitet: Du kan nemt flytte den langs skinnen for at tilpasse belysningen til dine skiftende behov. Vælg mellem klassisk sort eller hvid, der passer til din indretning.

Produktspecifikationer

Mærke: ANTIDARK
Kategori: Loftlamper
Materiale: Aluminium
Artikel nr.: 2-318-01-2
EAN: 5706872044030
Varenr.: 70036961
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Antidark Designline Linear Diffused skinnespot, sort
829 kr
Til butik
Gå til Antidark
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Designline Linear Diffused - Designline Linear 33 3000K Diffused - Black
1.029 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Designline Linear Diffused - Designline Linear 33 3000K Diffused - Black koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Designline Linear Diffused - Designline Linear 33 3000K Diffused - Black koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Lamper.dk735 kr735 krKøb
2LampeGuru.dk735 kr735 krKøb
3Lampemesteren DK795 kr795 krKøb
4Greenline829 kr829 krKøb
5Antidark1.029 kr1.029 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Designline Linear Diffused - Designline Linear 33 3000K Diffused - Black

PriceData har fulgt prisen på Designline Linear Diffused - Designline Linear 33 3000K Diffused - Black i 158 dage. Laveste pris i perioden er 735 kr (registreret d. 27. december 2025), højeste er 779 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 748 kr.

Den nuværende pris på 735 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 2 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for Designline Linear Diffused - Designline Linear 33 3000K Diffused - Black. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for Designline Linear Diffused - Designline Linear 33 3000K Diffused - Black de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
6. feb. 2026735 kr44 kr (6%)
5. feb. 2026779 kr44 kr (6%)
27. dec. 2025735 kr8 kr (1%)
26. dec. 2025743 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret