Gå til hovedindhold

Designline Linear LED-spot L33 3000K hvid, hul ANTIDARK - Stue - Aluminium

AntidarkProjektør- og spotbelysningEAN: 5706872044122
Pris fra 795 krtil 1.029 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 234 kr (23% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 735 kr 17. maj

Sammenlign priser på Designline Linear LED-spot L33 3000K hvid, hul ANTIDARK - Stue - Aluminium og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 795 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Lampemesteren DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Designline Linear LED-spot L33 3000K hvid, hul ANTIDARK - Stue - Aluminium
-23%795 kr
Før 1.029 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Designline Linear LED-spot L33 3000K hvid, hul ANTIDARK - Stue - Aluminium billede

Produktinformation

Designline Linear LED Trackspot L33 3000K Dots White fra Antidark er den perfekte løsning for alle, der ønsker elegant og dynamisk belysning til deres hjem eller forretningslokaler. Denne trackspot i robust aluminium og stilfuldt hvidt design er en del af den populære Designline-serie. Med sit enkle og minimalistiske design passer den både til moderne og klassiske interiører. De små LED-huller langs lampen sikrer en jævn og behagelig belysning uden hårde skygger og skaber dermed en unik atmosfære i ethvert rum. Da lampen er fuldt dæmpbar, kan du nemt justere lysstyrken og dermed skabe alt fra en energisk til en hyggelig atmosfære. Designline-seriens fleksibilitet gør det muligt at placere lampen på Designline-skinnen, så den altid passer til dine behov. Vælg mellem klassisk sort eller hvid, der passer til din indretning.

Produktspecifikationer

Mærke: ANTIDARK
Kategori: Loftlamper
Materiale: Aluminium
Artikel nr.: 2-319-01-1
EAN: 5706872044122
Varenr.: 70036962
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Antidark Designline Linear Dots skinnespot, hvid
-14%795 kr
Før 929 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Antidark Designline Linear Dots skinnespot, hvid billede

Produktinformation

Antidark Linear skinnespot - Jævnt og behageligt lys til dit hjem Med Designline Linear Diffused får du et elegant og funktionelt skinnespot/lampe, der leverer et blødt, jævnt lys til ethvert rum. Dette lineære armatur er ideelt til både moderne og klas...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Antidark
Kategori: Spots
Farve: white
Størrelse: L33 x H3.8 x W2.2 cm
EAN: 5706872044122
Varenr.: 6645000168
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Antidark Designline Linear Dots skinnespot, hvid
899 kr
Til butik
Antidark Designline Linear Dots skinnespot, hvid billede

Produktinformation

Antidark Linear skinnespot Blødt og behageligt lys til dit hjem Designline Linear Diffused er en stilren og funktionel skinnespot, der sikrer et blidt, jævnt lys i ethvert rum. Dette lineære armatur passer perfekt ind i både moderne og klassisk indretnin...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Antidark
Kategori: Spots
Farve: white
Størrelse: L33 x H3.8 x W2.2 cm
EAN: 5706872044122
Varenr.: 6645000168
Gå til Lamper.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
DESIGNLINE Linear 33 spot dots, hvid
1.029 kr
Til butik
Gå til Antidark
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Designline Linear Dots - Designline Linear 33 3000K Dots - White
1.029 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Designline Linear LED-spot L33 3000K hvid, hul ANTIDARK - Stue - Aluminium koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Designline Linear LED-spot L33 3000K hvid, hul ANTIDARK - Stue - Aluminium koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Lampemesteren DK795 kr795 krKøb
2LampeGuru.dk795 kr795 krKøb
3Greenline899 kr899 krKøb
4Lamper.dk1.029 kr1.029 krKøb
5Antidark1.029 kr1.029 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Designline Linear LED-spot L33 3000K hvid, hul ANTIDARK - Stue - Aluminium

PriceData har fulgt prisen på Designline Linear LED-spot L33 3000K hvid, hul ANTIDARK - Stue - Aluminium i 158 dage. Laveste pris i perioden er 735 kr (registreret d. 27. december 2025), højeste er 795 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 768 kr.

Den nuværende pris på 795 kr er 4% over normalprisen. Prisen er steget 8% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Designline Linear LED-spot L33 3000K hvid, hul ANTIDARK - Stue - Aluminium. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Designline Linear LED-spot L33 3000K hvid, hul ANTIDARK - Stue - Aluminium de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026795 kr60 kr (8%)
17. maj 2026735 kr60 kr (8%)
16. maj 2026795 kr60 kr (8%)
3. maj 2026735 kr60 kr (8%)
2. maj 2026795 kr60 kr (8%)
21. apr. 2026735 kr60 kr (8%)
19. apr. 2026795 kr60 kr (8%)
6. feb. 2026735 kr60 kr (8%)
5. feb. 2026795 kr60 kr (8%)
27. dec. 2025735 kr60 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret