Gå til hovedindhold

Designline Tube skinnespot, sort, GU10 ANTIDARK - Stue - Metal

AntidarkLoftslampebeslagEAN: 5706872020270
Pris fra 185 krtil 275 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 90 kr (33% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Designline Tube skinnespot, sort, GU10 ANTIDARK - Stue - Metal og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 185 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Lamper.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
DESIGNLINE Tube Spot 230V GU10 sort
-33%185 kr
Før 275 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
DESIGNLINE Tube Spot 230V GU10 sort billede

Produktinformation

DESIGNLINE Tube lysskinne spots 230V GU10 sort fra ANTIDARK Mål: Ø6 x 13,5 cm

Produktspecifikationer

Mærke: Antidark
Kategori: Antidark
Farve: Sort
EAN: 5706872020270
Varenr.: 2-311-01-2
Gå til Lampemesteren DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Designline Tube skinnespot, sort, GU10 ANTIDARK - Stue - Metal
-33%185 kr
Før 275 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Designline Tube skinnespot, sort, GU10 ANTIDARK - Stue - Metal billede

Produktinformation

Designline Tube Spot - sort Designline Tube Spot er ikke en komplet lampe, men et ekstra spotlight til det fleksible Designline-skinnesystem. Det rørformede design og de enkle linjer skaber et elegant og minimalistisk lys, der ser flot og trendy ud og ikke distraherer opmærksomheden fra det interiør, som Tube skal belyse. Lampen kan indstilles helt efter dine behov. Tube Spot er en del af Antidark Designline-kollektionen, der omfatter forskellige spotlight og skinner, som du kan kombinere efter behag.

Produktspecifikationer

Mærke: ANTIDARK
Kategori: Skinnespot
Materiale: Metal
Artikel nr.: 2-311-01-2
EAN: 5706872020270
Varenr.: 70005113
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Antidark Designline Tube 1F skinnespot, GU10, sort
209 kr
Til butik
Antidark Designline Tube 1F skinnespot, GU10, sort billede

Produktinformation

Designline Tube skinnespot Minimalisme og fleksibilitet i ét spot Med Designline Tube skinnespot får du ikke bare et spot, men en perfekt kombination af fleksibilitet og æstetik. Det slanke, minimalistiske design sikrer, at det passer ind i ethvert rum o...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Antidark
Kategori: Spots
Farve: black
Størrelse: Diameter 5.5 cm; Height 13.6 cm
EAN: 5706872020270
Varenr.: 6645100699
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Antidark Designline Tube 1F skinnespot, GU10, sort
249 kr
Til butik
Gå til Antidark
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Designline Tube Spot - Designline Tube Spot GU10 - Black
275 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Designline Tube skinnespot, sort, GU10 ANTIDARK - Stue - Metal koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Designline Tube skinnespot, sort, GU10 ANTIDARK - Stue - Metal koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Lamper.dk185 kr185 krKøb
2Lampemesteren DK185 kr214 krKøb
3Greenline209 kr209 krKøb
4LampeGuru.dk249 kr249 krKøb
5Antidark275 kr275 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Designline Tube skinnespot, sort, GU10 ANTIDARK - Stue - Metal

PriceData har fulgt prisen på Designline Tube skinnespot, sort, GU10 ANTIDARK - Stue - Metal i 181 dage. Laveste pris i perioden er 185 kr (registreret d. 5. december 2025), højeste er 201 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 190 kr.

Den nuværende pris på 185 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for Designline Tube skinnespot, sort, GU10 ANTIDARK - Stue - Metal. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for Designline Tube skinnespot, sort, GU10 ANTIDARK - Stue - Metal de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 2026185 kr16 kr (8%)
8. maj 2026201 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret