Gå til hovedindhold

ANTIDARK Designline Tube Kit 2m + 4 Spots - Designline Tube Kit 2m Incl. Start + 4 Spots - White

ANTIDARKLoftslampebeslagEAN: 5706872020348
Pris fra 1.023 krtil 1.599 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 576 kr (36% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Designline Tube Kit 2m + 4 Spots - Designline Tube Kit 2m Incl. Start + 4 Spots - White og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1023 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Lamper.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
DESIGNLINE skinne-sæt 2 meter m/4 Tube spots, hvid
-36%1.023 kr
Før 1.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
DESIGNLINE skinne-sæt 2 meter m/4 Tube spots, hvid billede

Produktinformation

DESIGNLINE skinne-sæt på 2 meter m/4 Tube spots, hvid fra ANTIDARK Dette komplette lampeskinnesæt består af 1,9 meter skinne, start stykke samt 4 x Tube spots, der bruger 1 x GU10 lyskilde hver (ikke inkl.) Spot mål: Ø6 x 13,5 cm

Produktspecifikationer

Mærke: Antidark
Kategori: Antidark
Farve: Hvid
EAN: 5706872020348
Varenr.: 1-3-311-01-1
Gå til Lampemesteren DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Designline Tube Kit 4 loftslampe 1,9 m hvid ANTIDARK - Stue - Metal
-30%1.080 kr
Før 1.550 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Designline Tube Kit 4 loftslampe 1,9 m hvid ANTIDARK - Stue - Metal billede

Produktinformation

Designline Tube Kit 4 – 1,9 m – hvid Designline Tube Kit 4 – 1,9 m hvid er et komplet loftskinnesystem, der består af en 1,9 meter lang skinne og fire TUBE-spots. Systemet giver fleksibilitet i din belysningsinstallation – uanset om det er hjemme, på kontoret eller i din galleri. Du tilslutter systemet til din fatning og fastgør derefter spots på det ønskede sted. Deres position kan ændres når som helst. Dette komplette sæt indeholder: Designline Kit 4, 1,9 m – 4 TUBE-spots med en 1,9 meter lang skinne, inkl. startstykke Info: Hvis du ønsker at udvide dit system, kan du købe yderligere skinner, forbindelsesstykker, ophæng og spots. Hvis du ønsker at tilføje flere skinner, skal du være opmærksom på, at du har brug for en kobling for at forbinde skinnerne. Bemærk! Startstykket placeres i enden af skinnen, ikke i midten. Hvis du ønsker at tilslutte midten af din skinne til strømmen, kan du forbinde de to skinner med en centerstart.

Produktspecifikationer

Mærke: ANTIDARK
Kategori: Loftlamper
Materiale: Metal
Artikel nr.: 1-3-311-01-1
EAN: 5706872020348
Varenr.: 70005131
Gå til Antidark
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Designline Tube Kit 2m + 4 Spots - Designline Tube Kit 2m Incl. Start + 4 Spots - White
1.599 kr
Til butik
Designline Tube Kit 2m + 4 Spots - Designline Tube Kit 2m Incl. Start + 4 Spots - White billede

Produktinformation

Skab et personligt lysmiljø med Designline Designline serien er vores populære og alsidige skinnesystem, der giver dig mulighed for at skabe helt unikke kombinationer og sammensætninger, så du kan forme lyset præcis efter dine behov. Serien omfatter et b...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ANTIDARK
Kategori: Designline
EAN: 5706872020348
Varenr.: 2595

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Designline Tube Kit 2m + 4 Spots - Designline Tube Kit 2m Incl. Start + 4 Spots - White koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Designline Tube Kit 2m + 4 Spots - Designline Tube Kit 2m Incl. Start + 4 Spots - White koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Lamper.dk1.023 kr1.023 krKøb
2Lampemesteren DK1.080 kr1.080 krKøb
3Antidark1.599 kr1.599 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Designline Tube Kit 2m + 4 Spots - Designline Tube Kit 2m Incl. Start + 4 Spots - White

PriceData har fulgt prisen på Designline Tube Kit 2m + 4 Spots - Designline Tube Kit 2m Incl. Start + 4 Spots - White i 166 dage. Laveste pris i perioden er 1.023 kr (registreret d. 19. maj 2026), højeste er 1.599 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.210 kr.

Den nuværende pris på 1.023 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Designline Tube Kit 2m + 4 Spots - Designline Tube Kit 2m Incl. Start + 4 Spots - White. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Designline Tube Kit 2m + 4 Spots - Designline Tube Kit 2m Incl. Start + 4 Spots - White de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 20261.023 kr77 kr (7%)
8. maj 20261.100 kr15 kr (1%)
6. maj 20261.085 kr15 kr (1%)
5. maj 20261.100 kr15 kr (1%)
4. maj 20261.085 kr15 kr (1%)
22. apr. 20261.100 kr20 kr (2%)
21. apr. 20261.080 kr20 kr (2%)
23. mar. 20261.100 kr15 kr (1%)
2. mar. 20261.085 kr15 kr (1%)
1. mar. 20261.100 kr15 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret