Gå til hovedindhold

ANTIDARK Designline Tube Kit 2m + 4 Spots - Designline Tube Kit 2m Incl. Start + 4 Spots - Black

ANTIDARKLoftslampebeslagEAN: 5706872020447
Pris fra 1.085 krtil 1.599 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 514 kr (32% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Designline Tube Kit 2m + 4 Spots - Designline Tube Kit 2m Incl. Start + 4 Spots - Black og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1085 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Lamper.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
DESIGNLINE skinne-sæt 2 meter m/4 Tube spots, sort
-32%1.085 kr
Før 1.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
DESIGNLINE skinne-sæt 2 meter m/4 Tube spots, sort billede

Produktinformation

DESIGNLINE skinne-sæt på 2 meter m/4 Tube spots, sort fra ANTIDARK Dette komplette lampeskinnesæt består af 1,9 meter skinne, start stykke samt 4 x Tube spots, der bruger 1 x GU10 lyskilde hver (ikke inkl.) Spot mål: Ø6 x 13,5 cm

Produktspecifikationer

Mærke: Antidark
Kategori: Antidark
Farve: Sort
EAN: 5706872020447
Varenr.: 1-3-311-01-2
Gå til Lampemesteren DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Designline Tube Kit 4 loftslampe 2 m sort ANTIDARK - Stue - Metal
-30%1.085 kr
Før 1.550 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Designline Tube Kit 4 loftslampe 2 m sort ANTIDARK - Stue - Metal billede

Produktinformation

Designline Tube Kit 4 – 1,9 m – Sort Designline Tube Kit 4 – 1,9 m sort er et komplet loftskinnesystem, der består af en 1,9 meter lang skinne og fire TUBE-spots. Systemet giver fleksibilitet i din belysning – uanset om det er hjemme, på kontoret eller i din galleri. Du tilslutter systemet til din fatning og fastgør derefter spotsene på det ønskede sted. Deres position kan ændres når som helst. Vælg mellem tre forskellige komplette sæt: Designline Kit 4, 1,9 m – 4 TUBE-spots med en 1,9 meter lang skinne, inkl. startstykke Info: Hvis du ønsker at udvide dit system, kan du købe yderligere skinner, forbindelsesstykker, ophæng og spots. Hvis du ønsker at tilføje flere skinner, skal du være opmærksom på, at du har brug for en kobling for at sammenkoble skinnerne. Bemærk! Startstykket placeres i enden af skinnen, ikke i midten. Hvis du ønsker at tilslutte midten af din skinne til strømmen, kan du forbinde de to skinner med en centerstart.

Produktspecifikationer

Mærke: ANTIDARK
Kategori: Loftlamper
Materiale: Metal
Artikel nr.: 1-3-311-01-2
EAN: 5706872020447
Varenr.: 70008948
Gå til Antidark
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Designline Tube Kit 2m + 4 Spots - Designline Tube Kit 2m Incl. Start + 4 Spots - Black
1.599 kr
Til butik
Designline Tube Kit 2m + 4 Spots - Designline Tube Kit 2m Incl. Start + 4 Spots - Black billede

Produktinformation

Skab et personligt lysmiljø med Designline Designline serien er vores populære og alsidige skinnesystem, der giver dig mulighed for at skabe helt unikke kombinationer og sammensætninger, så du kan forme lyset præcis efter dine behov. Serien omfatter et b...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ANTIDARK
Kategori: Designline
EAN: 5706872020447
Varenr.: 2594

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Designline Tube Kit 2m + 4 Spots - Designline Tube Kit 2m Incl. Start + 4 Spots - Black koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Designline Tube Kit 2m + 4 Spots - Designline Tube Kit 2m Incl. Start + 4 Spots - Black koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Lamper.dk1.085 kr1.085 krKøb
2Lampemesteren DK1.085 kr1.085 krKøb
3Antidark1.599 kr1.599 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Designline Tube Kit 2m + 4 Spots - Designline Tube Kit 2m Incl. Start + 4 Spots - Black

PriceData har fulgt prisen på Designline Tube Kit 2m + 4 Spots - Designline Tube Kit 2m Incl. Start + 4 Spots - Black i 166 dage. Laveste pris i perioden er 1.080 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 1.599 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.238 kr.

Den nuværende pris på 1.085 kr er 12% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 9 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Designline Tube Kit 2m + 4 Spots - Designline Tube Kit 2m Incl. Start + 4 Spots - Black. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Designline Tube Kit 2m + 4 Spots - Designline Tube Kit 2m Incl. Start + 4 Spots - Black de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. apr. 20261.085 kr15 kr (1%)
25. apr. 20261.100 kr15 kr (1%)
4. apr. 20261.085 kr15 kr (1%)
23. mar. 20261.100 kr15 kr (1%)
10. mar. 20261.085 kr15 kr (1%)
9. mar. 20261.100 kr15 kr (1%)
25. feb. 20261.085 kr5 kr (0%)
24. feb. 20261.080 kr519 kr (32%)
22. feb. 20261.599 kr519 kr (48%)
20. feb. 20261.080 kr519 kr (32%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret