Gå til hovedindhold

DELTACO - Strøm-splitter - DC jackstik 5,5 x 2,1 mm (han) til DC jackstik 5,5 x 2,1 mm (hun) - DC 12 V - 40 cm - sort

DeltacoHovedtelefonerEAN: 7340004667483
Pris fra 33,75 krtil 74 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 40,25 kr (54% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 33 kr 13. apr.

Sammenlign priser på DELTACO - Strøm-splitter - DC jackstik 5,5 x 2,1 mm (han) til DC jackstik 5,5 x 2,1 mm (hun) - DC 12 V - 40 cm - sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 33.75 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Qihan strmsplitter, en 5.5x2.1 mm 12V DC hun til fire 12V DC han, 0,
33,75 kr
Til butik
Qihan strmsplitter, en 5.5x2.1 mm 12V DC hun til fire 12V DC han, 0, billede

Produktspecifikationer

Mærke: Deltaco
Kategori: WATTOO.DK Elektronik & IT Hardware Opladere & Strmadaptere Strmadaptere Strmstik
EAN: 7340004667483
Varenr.: 7340004667483
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DELTACO - Strøm-splitter - DC jackstik 5,5 x 2,1 mm (han) til DC jackstik 5,5 x 2,1 mm (hun) - DC 12 V - 40 cm - sort
34,15 kr
Til butik
Gå til Specialkamera.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Strømsplitter 4-vejs DC 5,5 x 2,1 mm
35 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
DC splitkabel - 1 x DC hun til 4 x DC han (5,5x2,1mm)
59 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Qihan 4-splitter Output 1x12v - 4x12v 0.4m 5.5 X 2.1 Mm 4x 5.5 X 2.1 Mm Sort
74 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DELTACO - Strøm-splitter - DC jackstik 5,5 x 2,1 mm (han) til DC jackstik 5,5 x 2,1 mm (hun) - DC 12 V - 40 cm - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DELTACO - Strøm-splitter - DC jackstik 5,5 x 2,1 mm (han) til DC jackstik 5,5 x 2,1 mm (hun) - DC 12 V - 40 cm - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK33,75 kr33,75 krKøb
2CS MEGASTORE DK34,15 kr73,15 krKøb
3Specialkamera.dk35 kr35 krKøb
4EL-GROSSISTEN59 kr59 krKøb
5Dustin DK74 kr160,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DELTACO - Strøm-splitter - DC jackstik 5,5 x 2,1 mm (han) til DC jackstik 5,5 x 2,1 mm (hun) - DC 12 V - 40 cm - sort

PriceData har fulgt prisen på DELTACO - Strøm-splitter - DC jackstik 5,5 x 2,1 mm (han) til DC jackstik 5,5 x 2,1 mm (hun) - DC 12 V - 40 cm - sort i 178 dage. Laveste pris i perioden er 24 kr (registreret d. 9. december 2025), højeste er 35 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 31 kr.

Den nuværende pris på 33,75 kr er 9% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 46 prisændringer for DELTACO - Strøm-splitter - DC jackstik 5,5 x 2,1 mm (han) til DC jackstik 5,5 x 2,1 mm (hun) - DC 12 V - 40 cm - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 46 prisændringer for DELTACO - Strøm-splitter - DC jackstik 5,5 x 2,1 mm (han) til DC jackstik 5,5 x 2,1 mm (hun) - DC 12 V - 40 cm - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 202633,75 kr
26. maj 202634,15 kr
25. maj 202633,75 kr
23. maj 202633,5 kr1,09 kr (3%)
22. maj 202634,59 kr1,09 kr (3%)
18. maj 202633,5 kr
8. maj 202633,75 kr1,25 kr (4%)
7. maj 202635 kr1,25 kr (4%)
4. maj 202633,75 kr
30. apr. 202634 kr1 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret