Gå til hovedindhold

DELTACO SATA-15 - Strøm-splitter - SATA strøm (han) til SATA strøm (hun) - 10 cm

DeltacoHovedtelefonerEAN: 7340004650812
Pris fra 28 krtil 62 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 34 kr (55% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 27 kr 4. mar.

Sammenlign priser på DELTACO SATA-15 - Strøm-splitter - SATA strøm (han) til SATA strøm (hun) - 10 cm og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 28 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DELTACO SATA-15 - Strøm-splitter - SATA strøm (han) til SATA strøm (hun) - 10 cm
28 kr
Til butik
DELTACO SATA-15 - Strøm-splitter - SATA strøm (han) til SATA strøm (hun) - 10 cm billede

Produktspecifikationer

Mærke: Deltaco
Kategori: Reservedele
Farve: 2
Artikel nr.: SATA-15
EAN: 7340004650812
Varenr.: 2013865
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Gren SATA
29 kr
Til butik
Gren SATA billede

Produktinformation

Gren SATA fordeler ét SATA-strømstik til to tilslutninger i din interne PC strømforsyning. Kablet er velegnet til tilslutning af harddisk, SSD og intern PC strømforsyning. Med en connector-konfiguration på 1x han til 2x hun får du ét han-stik til strømforsyningen og to hun-stik til dine drev. Stiktypen er SATA strøm, som passer til de almindelige SATA-strømstik i din computer, så du kan udnytte et eksisterende stik til flere enheder. I pakken: 1x Gren SATA med 1x han til 2x hun SATA-strømstik.

Produktspecifikationer

Mærke: Wentronic
Artikel nr.: 95114
EAN: 7340004650812
Varenr.: 38031
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
DELTACO Y-strmadapter til 15-pin SATA-strm, til 2 harddiske, 10 cm
32 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
DELTACO Y-strømadapter til 15-pin SATA-strøm, til 2 harddiske, 10 cm
-24%37 kr
Før 49 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Deltaco Y-power adapter to 15-pin SATA power for 2x hard drives
40 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DELTACO SATA-15 Strøm-splitter 10cm
62 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DELTACO SATA-15 - Strøm-splitter - SATA strøm (han) til SATA strøm (hun) - 10 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DELTACO SATA-15 - Strøm-splitter - SATA strøm (han) til SATA strøm (hun) - 10 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK28 kr67 krKøb
2Av-Cables DK29 kr29 krKøb
3WATTOO.DK32 kr32 krKøb
4Teknikproffset DK37 kr86 krKøb
5Proshop DK40 kr79 krKøb
6CompuMail DK62 kr62 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DELTACO SATA-15 - Strøm-splitter - SATA strøm (han) til SATA strøm (hun) - 10 cm

PriceData har fulgt prisen på DELTACO SATA-15 - Strøm-splitter - SATA strøm (han) til SATA strøm (hun) - 10 cm i 184 dage. Laveste pris i perioden er 23 kr (registreret d. 13. december 2025), højeste er 39 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 30 kr.

Den nuværende pris på 28 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 24% den seneste måned. Der er registreret 31 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 56 prisændringer for DELTACO SATA-15 - Strøm-splitter - SATA strøm (han) til SATA strøm (hun) - 10 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 56 prisændringer for DELTACO SATA-15 - Strøm-splitter - SATA strøm (han) til SATA strøm (hun) - 10 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202628 kr1 kr (3%)
28. maj 202629 kr2 kr (6%)
26. maj 202631 kr3 kr (11%)
21. maj 202628 kr2 kr (7%)
18. maj 202630 kr1 kr (3%)
14. maj 202631 kr3 kr (11%)
11. maj 202628 kr4 kr (13%)
8. maj 202632 kr5 kr (14%)
7. maj 202637 kr5 kr (16%)
30. apr. 202632 kr5 kr (14%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret