Gå til hovedindhold

DeLonghi De’Longhi La Specialista Arte EC9155.MB espressomaskine - sort metal

DeLonghiEspressomaskinerEAN: 8004399021921
Pris fra 2.730 krtil 3.649 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 919 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.682 kr 19. apr.

Sammenlign priser på De’Longhi La Specialista Arte EC9155.MB espressomaskine - sort metal og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2730 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DeLonghi La Specialista Arte EC9155.MB
2.730 kr
Til butik
DeLonghi La Specialista Arte EC9155.MB billede

Produktinformation

Kaffemaskine med mælkeskummer, 15 bar, sort metal

Produktspecifikationer

Mærke: DeLonghi
Kategori: Kaffe og Espresso
Artikel nr.: EC 9155.MB
EAN: 8004399021921
Varenr.: 3121606
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
De'Longhi La Specialista Arte EC9155.MB Kaffemaskine Sort metal
2.768 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
DeLonghi LaSpecialista Arte EC9155.MB -espressokone
3.188 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
DeLonghi La Specialista Arte EC9155.MB espressomaskine
3.257 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
De’Longhi La Specialista Arte EC9155.MB espressomaskine - sort metal
-11%3.299 kr
Før 3.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
De’Longhi La Specialista Arte EC9155.MB espressomaskine - sort metal
-11%3.319 kr
Før 3.719 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
De'Longhi La Specialista Arte EC9155.MB Kaffemaskine Sort metal
3.649 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad De’Longhi La Specialista Arte EC9155.MB espressomaskine - sort metal koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad De’Longhi La Specialista Arte EC9155.MB espressomaskine - sort metal koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK2.730 kr2.730 krKøb
2CompuMail DK2.768 kr2.768 krKøb
3Teknikproffset DK3.188 kr3.267 krKøb
4Komplett DK3.257 kr3.257 krKøb
5Boligcenter DK3.299 kr3.299 krKøb
6Vivas DK3.319 kr3.369 krKøb
7Ultrashop3.649 kr3.649 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for De’Longhi La Specialista Arte EC9155.MB espressomaskine - sort metal

PriceData har fulgt prisen på De’Longhi La Specialista Arte EC9155.MB espressomaskine - sort metal i 183 dage. Laveste pris i perioden er 2.682 kr (registreret d. 19. april 2026), højeste er 3.277 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.992 kr.

Den nuværende pris på 2.730 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 31 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 49 prisændringer for De’Longhi La Specialista Arte EC9155.MB espressomaskine - sort metal. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 49 prisændringer for De’Longhi La Specialista Arte EC9155.MB espressomaskine - sort metal de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20262.730 kr39 kr (1%)
29. maj 20262.769 kr17 kr (1%)
20. maj 20262.786 kr10 kr (0%)
19. maj 20262.796 kr8 kr (0%)
17. maj 20262.804 kr5 kr (0%)
14. maj 20262.809 kr5 kr (0%)
13. maj 20262.804 kr18 kr (1%)
10. maj 20262.786 kr18 kr (1%)
7. maj 20262.804 kr26 kr (1%)
3. maj 20262.778 kr48 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret