Gå til hovedindhold

DeLonghi De’Longhi Magnifica S ECAM 22.115.B fuldautomatisk espressomaskine - 1,8 l

DeLonghiEspressomaskinerEAN: 8004399022911
Pris fra 2.240 krtil 2.644,31 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 404,31 kr (15% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.069 kr 3. maj

Sammenlign priser på De’Longhi Magnifica S ECAM 22.115.B fuldautomatisk espressomaskine - 1,8 l og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2240 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DeLonghi Magnifica ECAM22.115.B kaffemaskine
2.240 kr
Til butik
DeLonghi Magnifica ECAM22.115.B kaffemaskine billede

Produktinformation

DeLonghi Magnifica ECAM22.115.B kaffemaskine

Produktspecifikationer

Mærke: DeLonghi
Artikel nr.: 8004399022911
EAN: 8004399022911
Varenr.: 1000442978
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
De’Longhi Magnifica S ECAM 22.115.B fuldautomatisk espressomaskine - 1,8 l
-4%2.499 kr
Før 2.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
De’Longhi Magnifica S ECAM 22.115.B fuldautomatisk espressomaskine - 1,8 l billede

Produktinformation

Fordele ved fuldautomatisk espressomaskineNyd friskkværnet espresso og cappuccino derhjemme med De’Longhi Magnifica S ECAM 22.115.B. Med indbygget kværn, justérbar kaffestyrke og vandmængde får du kaffen præcis, som du vil have den. Maskinen brygger via et Thermoblock-varmesystem og leverer tryk på op til 15 bar for intens aroma. Den rummer 1,8 l vand og op til 250 g bønner - ideelt til daglig brug i køkkenet.Nem betjening til hverdagens kaffeMaskinen er fuldautomatisk med knapper og drejeknap for hurtig betjening. Du kan brygge to kopper ad gangen via de to udløb, skumme mælk til cappuccino med den dedikerede funktion og tappe varmt vand til te. Justérbar kopstand, aftagelig drypbakke og aftagelig vandtank gør hverdagen praktisk. Energibesparende tilstand og auto sluk hjælper med at holde strømforbruget nede.Produkttype: Fuldautomatisk espressomaskineVarmesystem: ThermoblockMaks. tryk: 15 barVandtank: 1,8 l (aftagelig)Bønnebeholder: 250 gIndbygget kværn: Ja, 13 indstillingerKaffetyper: Hele bønner og formalet kaffeJusterbar kaffestyrke og vandmængde: JaUdtag: 2 udløb, justérbar kopstandFunktioner: Varmt vand, cappuccino, automatisk afkalkning, standbyBetjening: Knapper og drejeknapFarve: SortPlacering: BordmodelEffekt: 1.450 WSpænding/frekvens: 220–240 V / 50–60 HzMål (H × B × D): 35 × 23 × 43 cmVægt: 9 kg...

Produktspecifikationer

Mærke: DeLonghi
Kategori: Kaffemaskiner
Vægt: 12.51g
EAN: 8004399022911
Varenr.: 2089555
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
De’Longhi Magnifica S ECAM 22.115.B fuldautomatisk espressomaskine - 1,8 l
-4%2.519 kr
Før 2.619 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
De’Longhi Magnifica S ECAM 22.115.B fuldautomatisk espressomaskine - 1,8 l billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: DeLonghi
Kategori: Kaffemaskiner
Vægt: 12.51g
EAN: 8004399022911
Varenr.: 2089555
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Ekspres cisneniowy DE LONGHI ECAM 22115B
2.644,31 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad De’Longhi Magnifica S ECAM 22.115.B fuldautomatisk espressomaskine - 1,8 l koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad De’Longhi Magnifica S ECAM 22.115.B fuldautomatisk espressomaskine - 1,8 l koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.240 kr2.240 krKøb
2Boligcenter DK2.499 kr2.499 krKøb
3Vivas DK2.519 kr2.688 krKøb
4Ultrashop2.644,31 kr2.644,31 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for De’Longhi Magnifica S ECAM 22.115.B fuldautomatisk espressomaskine - 1,8 l

PriceData har fulgt prisen på De’Longhi Magnifica S ECAM 22.115.B fuldautomatisk espressomaskine - 1,8 l i 182 dage. Laveste pris i perioden er 2.069 kr (registreret d. 3. maj 2026), højeste er 2.490 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.387 kr.

Den nuværende pris på 2.240 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 37 prisfald og 33 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 69 prisændringer for De’Longhi Magnifica S ECAM 22.115.B fuldautomatisk espressomaskine - 1,8 l. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 69 prisændringer for De’Longhi Magnifica S ECAM 22.115.B fuldautomatisk espressomaskine - 1,8 l de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20262.240 kr11 kr (0%)
29. maj 20262.251 kr113 kr (5%)
27. maj 20262.364 kr2 kr (0%)
26. maj 20262.362 kr21 kr (1%)
25. maj 20262.383 kr100 kr (4%)
24. maj 20262.283 kr57 kr (2%)
20. maj 20262.340 kr86 kr (4%)
17. maj 20262.254 kr4 kr (0%)
16. maj 20262.258 kr100 kr (4%)
8. maj 20262.358 kr71 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret