Gå til hovedindhold

DeLonghi Espressomaskine De’Longhi Nespresso Lattissima One EN510.B - sort

DeLonghiEspressomaskinerEAN: 8004399020399
Pris fra 1.428 krtil 1.799 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 371 kr (21% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Espressomaskine De’Longhi Nespresso Lattissima One EN510.B - sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1428 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
De'Longhi Nespresso Lattissima One EN510.B Kaffemaskine Sort
1.428 kr
Til butik
De'Longhi Nespresso Lattissima One EN510.B Kaffemaskine Sort billede

Produktinformation

De'Longhi Nespresso Lattissima One EN510.B - Kaffemaskine med mælkeskummer - 19 bar - sort

Produktspecifikationer

Mærke: DeLonghi
Artikel nr.: EN510.B
EAN: 8004399020399
Varenr.: 998685729
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DeLonghi Kapsel-kaffemaskine
1.469 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Nespresso Lattissima One Evo kapselmaskin, svart
1.666 kr
Til butik
Nespresso Lattissima One Evo kapselmaskin, svart billede

Produktinformation

Fyll, skumma och njut - att använda Nespresso Lattissima One kaffemaskin är så enkelt. Förbered Cappuccino och Latte Macchiatos bekvämt hemma. Häll rätt mängd mjölk i kannan, och enheten skummar mjölken direkt i koppen åt dig. Tack vare det avtagbara locket är mjölkbehållaren på 0,165 L lätt att fylla och kan enkelt diskas i diskmaskinen efter användning. Alternativt kan du tillaga mjölkfri, stark 40 ml espressokaffe eller längre, 110 ml koppar svart Lungo-kaffe - välj den som passar din situation. Elegant utseende, utsökt kaffe. Den snygga kaffemaskinen Lattissima One från Nespressos Lattissima-familj passar alla kök tack vare sin storlek. Extraktion sker med vatten med precis rätt temperatur och högt tryck på 19 bar, så att alla möjliga aromer och smaker från kaffekapseln kan ingå i ditt kaffe. Efter att ha kokat kaffet överför Lattissima One automatiskt kapseln till den lätttömda behållaren. Efter att det sista kaffet har extraherats stängs den säkra maskinen automatiskt av efter 9 minuter, så du behöver inte oroa dig för om du kom ihåg att stänga av den. Kaffemaskinen kommer med ett smakpaket med 7 Nespresso Original-kaffe, prova och hitta dina egna Nespresso-kaffefavoriter. Svart kafferecept: Espresso och Lungo, Mjölkkafferecept: Espresso Macchiato, Cappuccino, Latte Macchiato, Energisparfunktionen stänger automatiskt av strömmen från maskinen i 9 min. efter den senaste extraktionen, Den kraftfulla 19 bars pumpen garanterar perfekt kaffe varje gång. Den extraherar den utsökta smaken och premiumaromerna från varje kaffekapsel, vilket ger en tjock och krämig crema, En ny typ av 0,165 L mjölkbehållare med avtagbart lock, Det ultrasnabba värmesystemet når den optimala temperaturen på 30 sekunder, Indikeringslampa för avkalkning, Vattentankens volym: 1 l, Behållare för använda kapslar 8–10 kapslar, Avtagbar droppbricka, Mått (BxBxH): 32,4 x 15,4 x 25,6 cm, 4,2 kg, Nätsladds längd: 90 cm.

Produktspecifikationer

Mærke: Delonghi
Kategori: Espressomaskiner
EAN: 8004399020399
Varenr.: C58534
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Espressomaskine De’Longhi Nespresso Lattissima One EN510.B - sort
-6%1.699 kr
Før 1.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Espressomaskine De’Longhi Nespresso Lattissima One EN510.B - sort
-5%1.719 kr
Før 1.819 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
De'Longhi Nespresso Lattissima One EN510.B Kaffemaskine Sort
1.799 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Espressomaskine De’Longhi Nespresso Lattissima One EN510.B - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Espressomaskine De’Longhi Nespresso Lattissima One EN510.B - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.428 kr1.428 krKøb
2Proshop DK1.469 kr1.469 krKøb
3Teknikproffset DK1.666 kr1.735 krKøb
4Boligcenter DK1.699 kr1.699 krKøb
5Vivas DK1.719 kr1.788 krKøb
6Ultrashop1.799 kr1.799 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Espressomaskine De’Longhi Nespresso Lattissima One EN510.B - sort

PriceData har fulgt prisen på Espressomaskine De’Longhi Nespresso Lattissima One EN510.B - sort i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.428 kr (registreret d. 31. maj 2026), højeste er 1.673 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.541 kr.

Den nuværende pris på 1.428 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 47 prisfald og 33 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 79 prisændringer for Espressomaskine De’Longhi Nespresso Lattissima One EN510.B - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 79 prisændringer for Espressomaskine De’Longhi Nespresso Lattissima One EN510.B - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20261.428 kr8 kr (1%)
30. maj 20261.436 kr7 kr (0%)
29. maj 20261.443 kr8 kr (1%)
22. maj 20261.451 kr19 kr (1%)
20. maj 20261.470 kr2 kr (0%)
18. maj 20261.468 kr17 kr (1%)
8. maj 20261.451 kr19 kr (1%)
6. maj 20261.470 kr19 kr (1%)
30. apr. 20261.451 kr2 kr (0%)
29. apr. 20261.453 kr17 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret