Gå til hovedindhold

DeLonghi Espressomaskine De’Longhi Dedica Duo EC890.WI 1,1 l - hvid

DeLonghiEspressomaskinerEAN: 8004399032545
Pris fra 1.733 krtil 2.069 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 336 kr (16% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.638 kr 23. maj

Sammenlign priser på Espressomaskine De’Longhi Dedica Duo EC890.WI 1,1 l - hvid og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1733 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
De'Longhi Dedica Duo EC890.WI 0132106346
1.733 kr
Til butik
De'Longhi Dedica Duo EC890.WI 0132106346 billede

Produktspecifikationer

Mærke: Delonghi
Kategori: Espressomaskiner
Farve: 1
Artikel nr.: EC890.WI
EAN: 8004399032545
Varenr.: 24375323
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
De’Longhi Dedica Duo EC890.WI 1,1L Hvid
1.734 kr
Til butik
De’Longhi Dedica Duo EC890.WI 1,1L Hvid billede

Produktinformation

De’Longhi Dedica Duo EC890.WI Manuelle espressomaskiner. Produkttype: Espressomaskine, Vandtank volumen: 1,1 L, Kaffetype: Kaffekapsel, Malet kaffe, Beholder til brygget kaffe: Kop. Strøm: 1450 W. Produktfarve: Hvid

Produktspecifikationer

Mærke: DeLonghi
Artikel nr.: 0132106346
EAN: 8004399032545
Varenr.: 1003405641
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Espressomaskine De’Longhi Dedica Duo EC890.WI 1,1 l - hvid
-9%1.999 kr
Før 2.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Espressomaskine De’Longhi Dedica Duo EC890.WI 1,1 l - hvid billede

Produktinformation

De’Longhi Dedica Duo EC890.WI Manuelle espressomaskiner. Produkttype: Espressomaskine, Vandtank volumen: 1,1 L, Kaffetype: Kaffekapsel, Malet kaffe, Beholder til brygget kaffe: Kop. Strøm: 1450 W. Produktfarve: HvidPræstationBeholder til brygget kaffe: KopIndbygget kværn: IngenIndbygget mælkeskummer: JaJusterbar kaffestyrke: IngenKaffekapsel/pudesystem: Easy Serving Espresso pod (E.S.E.)Kaffetype: Kaffekapsel, Malet kaffeMaksimalt driftstryk: 15 barMælke tilføjelsestype: VejledningOprindelsesland: KinaPlacering af apparat: BordpladeProdukttype: EspressomaskineVandtank volumen: 1,1 LVarmesystem: TermoblokVarmtvandsystem: JaMadlavningsfunktioner & programmerFlere drikkevarer: IngenFremstilling af Cappuccino: JaFremstilling af Espresso: JaFremstillng af varm mælk: JaErgonomiskAftagelig drypbakke: JaAftagelig vandtank: JaHusmateriale: MetalIndbygget skærm: JaJusterbar højde på kopholder: JaKaffefilter: JaKontroltype: KnapperKopholder: JaProduktfarve: HvidVandmåler: JaStrømstyringAutomatisk slukning: Ja<...

Produktspecifikationer

Mærke: De’Longhi
Kategori: Espressomaskiner
Vægt: 6.62g
EAN: 8004399032545
Varenr.: 1868084
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Espressomaskine De’Longhi Dedica Duo EC890.WI 1,1 l - hvid
-9%2.019 kr
Før 2.219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
De’Longhi Dedica Duo EC890.WI 1,1L Hvid
2.069 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Espressomaskine De’Longhi Dedica Duo EC890.WI 1,1 l - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Espressomaskine De’Longhi Dedica Duo EC890.WI 1,1 l - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.733 kr1.733 krKøb
2CompuMail DK1.734 kr1.734 krKøb
3Boligcenter DK1.999 kr1.999 krKøb
4Vivas DK2.019 kr2.088 krKøb
5Ultrashop2.069 kr2.069 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Espressomaskine De’Longhi Dedica Duo EC890.WI 1,1 l - hvid

PriceData har fulgt prisen på Espressomaskine De’Longhi Dedica Duo EC890.WI 1,1 l - hvid i 176 dage. Laveste pris i perioden er 1.624 kr (registreret d. 18. december 2025), højeste er 1.999 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.750 kr.

Den nuværende pris på 1.733 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 53 prisfald og 30 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 84 prisændringer for Espressomaskine De’Longhi Dedica Duo EC890.WI 1,1 l - hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 84 prisændringer for Espressomaskine De’Longhi Dedica Duo EC890.WI 1,1 l - hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.733 kr24 kr (1%)
26. maj 20261.709 kr9 kr (1%)
25. maj 20261.718 kr80 kr (5%)
23. maj 20261.638 kr8 kr (0%)
22. maj 20261.646 kr8 kr (0%)
20. maj 20261.638 kr8 kr (0%)
19. maj 20261.646 kr9 kr (1%)
18. maj 20261.655 kr9 kr (1%)
17. maj 20261.664 kr9 kr (1%)
16. maj 20261.673 kr9 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret