Gå til hovedindhold

DeLonghi Elkedel Icona Vintage - KBOV 2001 - Oliven - 2000 W

DeLonghiKøkkenudstyrEAN: 8004399771987
Pris fra 511 krtil 829 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 318 kr (38% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 480 kr 18. maj

Sammenlign priser på DeLonghi Elkedel Icona Vintage - KBOV 2001 - Oliven - 2000 W og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 511 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
De'Longhi Icona Vintage Elkedel 1.7liter 2kW Oliven
511 kr
Til butik
De'Longhi Icona Vintage Elkedel 1.7liter 2kW Oliven billede

Produktinformation

De'Longhi Icona Vintage KBOV 2001.GR - Kedel - 1.7 liter - 2 kW - oliven

Produktspecifikationer

Mærke: DeLonghi
Artikel nr.: KBOV2001.GR
EAN: 8004399771987
Varenr.: 988837812
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DeLonghi Elkedel Icona Vintage - KBOV 2001 - Oliven - 2000 W
511 kr
Til butik
DeLonghi Elkedel Icona Vintage - KBOV 2001 - Oliven - 2000 W billede

Produktinformation

Elkedel med 1.7L kapacitet, 2000W effekt og en Icona Vintage olivenfinish med 360° drejefod for ledningsfri bekvemmelighed. DeLonghi Elkedel Icona Vintage - KBOV 2001 - Olive - 2000 W kombinerer italiensk-inspireret design med praktiske hverdagsfunktioner som vandstandsindikator, fladt varmeelement i rustfrit stål og et aftageligt, vaskbart kalkfilter. 1.7 liter volumen 2000W (2 kW) effekt 360° drejefod med aftagelig base til ledningsfri hældning Vandstandsindikator Fladt varmeelement i rustfrit stål med skjult element Sikkerhedsbeskyttelse i tre niveauer med automatisk slukning og termisk afbryder Aftageligt, vaskbart kalkfilter Ledningsopbevaring og skridsikre fødder Bygget til at se iøjnefaldende ud på køkkenbordet, samtidig med at den leverer sikker og effektiv kogning til daglige te- og kafferutiner.

Produktspecifikationer

Mærke: DeLonghi
Kategori: Elkedel
Artikel nr.: KBOV 2001 GR
EAN: 8004399771987
Varenr.: 2434706
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Elkedel De’Longhi Icona Vintage 1,7 l - oliven
-24%589 kr
Før 776 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Elkedel De’Longhi Icona Vintage 1,7 l - oliven billede

Produktinformation

De'Longhi Icona Vintage KBOV 2001.GR - Kedel - 1.7 liter - 2 kW - olivenGenereltEgenskaber: Beskyttelse mod overophedningvand niveau indikatorcool-touch håndtagvaskbar skala filterudskiftelig limeskala filterFarve: OlivenKedelegenskaber: 360 graders tilslutningssokkelskjult varmelegemerustfri stål varmepladeProdukttype: KedelVolumen: 1.7 literKedelLedningløs hældning: JaDiverseSikkerhedsegenskaber: Automatisk frakoblingbeskyttelse mod tør-kogningbeskyttelse mod overophedningUdvendige Funktioner: Krom trimledningsrummetalkabinetklassisk designKraftLedningsopbevaring: JaSpænding: 220 - 240 V / 50/60 HzStrømforbrug: 2 kWMål og vægtBredde: 23 cmDybde: 23 cmHøjde: 26.5 cmVægt: 1.3 kgProducentgarantiGaranti: 2 år (Frankrig - 1 år)...

Produktspecifikationer

Mærke: De’Longhi
Kategori: Køkkentilbehør
Vægt: 1.89g
EAN: 8004399771987
Varenr.: 1812881
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Elkedel De’Longhi Icona Vintage 1,7 l - oliven
-23%609 kr
Før 796 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
De'Longhi Icona Vintage Elkedel 1.7liter 2kW Oliven
619 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Kedel Icona Vintage Grøn KBOV2001.GR
-14%829 kr
Før 959 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DeLonghi Elkedel Icona Vintage - KBOV 2001 - Oliven - 2000 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DeLonghi Elkedel Icona Vintage - KBOV 2001 - Oliven - 2000 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK511 kr511 krKøb
2Proshop DK511 kr550 krKøb
3Boligcenter DK589 kr589 krKøb
4Vivas DK609 kr678 krKøb
5Ultrashop619 kr619 krKøb
6Estore DK829 kr829 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DeLonghi Elkedel Icona Vintage - KBOV 2001 - Oliven - 2000 W

PriceData har fulgt prisen på DeLonghi Elkedel Icona Vintage - KBOV 2001 - Oliven - 2000 W i 182 dage. Laveste pris i perioden er 477 kr (registreret d. 7. januar 2026), højeste er 566 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 515 kr.

Den nuværende pris på 511 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 32 prisfald og 35 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 67 prisændringer for DeLonghi Elkedel Icona Vintage - KBOV 2001 - Oliven - 2000 W. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 67 prisændringer for DeLonghi Elkedel Icona Vintage - KBOV 2001 - Oliven - 2000 W de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026511 kr4 kr (1%)
30. maj 2026507 kr23 kr (5%)
29. maj 2026484 kr3 kr (1%)
23. maj 2026481 kr3 kr (1%)
22. maj 2026484 kr17 kr (3%)
21. maj 2026501 kr17 kr (4%)
20. maj 2026484 kr4 kr (1%)
18. maj 2026480 kr26 kr (5%)
17. maj 2026506 kr6 kr (1%)
16. maj 2026500 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret