Gå til hovedindhold

Elkedel med temperaturstyring Bosch Styline 1,5 l - sort/rustfrit stål

BoschKøkkenudstyrEAN: 4242002824598
Pris fra 524 krtil 689 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 165 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 523 kr 17. maj

Sammenlign priser på Elkedel med temperaturstyring Bosch Styline 1,5 l - sort/rustfrit stål og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 524 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch Styline Elkedel 1.5liter 2.4kW Sort/rustfrit stål
524 kr
Til butik
Bosch Styline Elkedel 1.5liter 2.4kW Sort/rustfrit stål billede

Produktinformation

Bosch Styline TWK8613P - Kedel - 1.5 liter - 2.4 kW - sort/rustfrit stål

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Artikel nr.: TWK8613P
EAN: 4242002824598
Varenr.: 990336778
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch Styline TWK8613P Elkedel Sort - 1,5 L - 2400 W
534 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch Elkedel Styline TWK8613P - Sort - 2400 W
549 kr
Til butik
Bosch Elkedel Styline TWK8613P - Sort - 2400 W billede

Produktinformation

Bedst i test, Tænk, Juni 2023 Elkedel, 2400 watt, 1,5 liter, TemperatureControl: 70 °C, 80 °C, 90 °C og 100 °C., KeepWarm-funktion, Dobbelt isoleret kande, Skjult varmelegme, 360° fod, Aftagelig kalkfilter, Stor vandstandsmåler, Tørkognings- og overophedningsbeskyttelse, sort Bosch styline-kedlen drager fordel af en række funktioner, herunder digitale temperaturindstillinger og en hold varm-funktion, der komplementerer dens stilfulde udseende og kraftfulde varmeelement. Med evnen til at koge så lidt som en kop, har denne bedste kedel også gode energibesparende egenskaber.

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch
Kategori: Elkedel
Artikel nr.: TWK8613P
EAN: 4242002824598
Varenr.: 2288676
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Elkedel med temperaturstyring Bosch Styline 1,5 l - sort/rustfrit stål
-4%649 kr
Før 679 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Bosch Bosch Styline TWK8613P elkedel med temperaturindstilling 1,5 L
-22%665 kr
Før 853 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Elkedel med temperaturstyring Bosch Styline 1,5 l - sort/rustfrit stål
-4%669 kr
Før 699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Bosch Styline Elkedel 1.5liter 2.4kW Sort/rustfrit stål
689 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Elkedel med temperaturstyring Bosch Styline 1,5 l - sort/rustfrit stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Elkedel med temperaturstyring Bosch Styline 1,5 l - sort/rustfrit stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK524 kr524 krKøb
2CS MEGASTORE DK534 kr573 krKøb
3Proshop DK549 kr588 krKøb
4Boligcenter DK649 kr649 krKøb
5KitchenTime DK665 kr665 krKøb
6Vivas DK669 kr738 krKøb
7Ultrashop689 kr689 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Elkedel med temperaturstyring Bosch Styline 1,5 l - sort/rustfrit stål

PriceData har fulgt prisen på Elkedel med temperaturstyring Bosch Styline 1,5 l - sort/rustfrit stål i 109 dage. Laveste pris i perioden er 523 kr (registreret d. 17. maj 2026), højeste er 549 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 540 kr.

Den nuværende pris på 524 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 59 prisfald og 30 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Elkedel med temperaturstyring Bosch Styline 1,5 l - sort/rustfrit stål. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Elkedel med temperaturstyring Bosch Styline 1,5 l - sort/rustfrit stål de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026524 kr3 kr (1%)
26. maj 2026527 kr4 kr (1%)
25. maj 2026531 kr11 kr (2%)
24. maj 2026542 kr4 kr (1%)
23. maj 2026546 kr4 kr (1%)
22. maj 2026542 kr1 kr (0%)
21. maj 2026543 kr3 kr (1%)
18. maj 2026546 kr23 kr (4%)
17. maj 2026523 kr3 kr (1%)
16. maj 2026526 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret