Gå til hovedindhold

DeLonghi De'Longhi Brillante KBJ 2001.BK - Kedel - 1.7 liter - trådløs - 2 kW - sort

DeLonghiElkedlerEAN: 8004399771864
Pris fra 427 krtil 444 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 17 kr (4% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 424 kr 22. maj

Sammenlign priser på De'Longhi Brillante KBJ 2001.BK - Kedel - 1.7 liter - trådløs - 2 kW - sort og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 427 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
De'Longhi Brillante Elkedel 1.7liter 2kW Sort
427 kr
Til butik
De'Longhi Brillante Elkedel 1.7liter 2kW Sort billede

Produktinformation

De'Longhi Brillante KBJ 2001.BK - Kedel - 1.7 liter - trådløs - 2 kW - sort

Produktspecifikationer

Mærke: DeLonghi
Artikel nr.: 0177600122 KBJ2001.BK
EAN: 8004399771864
Varenr.: 1000750683
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DeLonghi Elkedel Icona Vintage - KBOV 2001 - Sort - 2000 W
427 kr
Til butik
DeLonghi Elkedel Icona Vintage - KBOV 2001 - Sort - 2000 W billede

Produktinformation

Elkedel med 1.7L kapacitet, 2000W effekt og en Icona Vintage olivenfinish med 360° drejefod for ledningsfri bekvemmelighed. DeLonghi Elkedel Icona Vintage - KBOV 2001 - Olive - 2000 W kombinerer italiensk-inspireret design med praktiske hverdagsfunktioner som vandstandsindikator, fladt varmeelement i rustfrit stål og et aftageligt, vaskbart kalkfilter. 1.7 liter volumen 2000W (2 kW) effekt 360° drejefod med aftagelig base til ledningsfri hældning Vandstandsindikator Fladt varmeelement i rustfrit stål med skjult element Sikkerhedsbeskyttelse i tre niveauer med automatisk slukning og termisk afbryder Aftageligt, vaskbart kalkfilter Ledningsopbevaring og skridsikre fødder Bygget til at se iøjnefaldende ud på køkkenbordet, samtidig med at den leverer sikker og effektiv kogning til daglige te- og kafferutiner.

Produktspecifikationer

Mærke: DeLonghi
Kategori: Elkedel
Artikel nr.: KBJ 2001 BK
EAN: 8004399771864
Varenr.: 2473038
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
De'Longhi Brillante KBJ 2001.BK - Kedel - 1.7 liter - trådløs - 2 kW - sort
444 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad De'Longhi Brillante KBJ 2001.BK - Kedel - 1.7 liter - trådløs - 2 kW - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad De'Longhi Brillante KBJ 2001.BK - Kedel - 1.7 liter - trådløs - 2 kW - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK427 kr427 krKøb
2Proshop DK427 kr466 krKøb
3CS MEGASTORE DK444 kr483 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for De'Longhi Brillante KBJ 2001.BK - Kedel - 1.7 liter - trådløs - 2 kW - sort

PriceData har fulgt prisen på De'Longhi Brillante KBJ 2001.BK - Kedel - 1.7 liter - trådløs - 2 kW - sort i 180 dage. Laveste pris i perioden er 424 kr (registreret d. 3. maj 2026), højeste er 565 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 472 kr.

Den nuværende pris på 427 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 28 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 54 prisændringer for De'Longhi Brillante KBJ 2001.BK - Kedel - 1.7 liter - trådløs - 2 kW - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 54 prisændringer for De'Longhi Brillante KBJ 2001.BK - Kedel - 1.7 liter - trådløs - 2 kW - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026427 kr2 kr (0%)
24. maj 2026425 kr1 kr (0%)
22. maj 2026424 kr1 kr (0%)
15. maj 2026425 kr1 kr (0%)
14. maj 2026424 kr1 kr (0%)
12. maj 2026425 kr2 kr (0%)
9. maj 2026427 kr2 kr (0%)
8. maj 2026425 kr1 kr (0%)
3. maj 2026424 kr45 kr (10%)
2. maj 2026469 kr14 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret