Gå til hovedindhold

DeLonghi Elkedel Icona Vintage - KBOV 2001 - Sort - 2000 W

DeLonghiElkedlerEAN: 8004399771956
Pris fra 508 krtil 909 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 401 kr (44% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 472 kr 17. maj

Sammenlign priser på DeLonghi Elkedel Icona Vintage - KBOV 2001 - Sort - 2000 W og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 508 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
De'Longhi Icona Vintage Elkedel 1.7liter 2kW Sort
508 kr
Til butik
De'Longhi Icona Vintage Elkedel 1.7liter 2kW Sort billede

Produktinformation

De'Longhi Icona Vintage KBOV 2001.BK - Kedel - 1.7 liter - 2 kW - sort

Produktspecifikationer

Mærke: DeLonghi
Artikel nr.: KBOV2001BK
EAN: 8004399771956
Varenr.: 993513619
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DeLonghi Elkedel Icona Vintage - KBOV 2001 - Sort - 2000 W
515 kr
Til butik
DeLonghi Elkedel Icona Vintage - KBOV 2001 - Sort - 2000 W billede

Produktinformation

Elkedel med 1.7L kapacitet, 2000W effekt og en Icona Vintage olivenfinish med 360° drejefod for ledningsfri bekvemmelighed. DeLonghi Elkedel Icona Vintage - KBOV 2001 - Olive - 2000 W kombinerer italiensk-inspireret design med praktiske hverdagsfunktioner som vandstandsindikator, fladt varmeelement i rustfrit stål og et aftageligt, vaskbart kalkfilter. 1.7 liter volumen 2000W (2 kW) effekt 360° drejefod med aftagelig base til ledningsfri hældning Vandstandsindikator Fladt varmeelement i rustfrit stål med skjult element Sikkerhedsbeskyttelse i tre niveauer med automatisk slukning og termisk afbryder Aftageligt, vaskbart kalkfilter Ledningsopbevaring og skridsikre fødder Bygget til at se iøjnefaldende ud på køkkenbordet, samtidig med at den leverer sikker og effektiv kogning til daglige te- og kafferutiner.

Produktspecifikationer

Mærke: DeLonghi
Kategori: Elkedel
Artikel nr.: KBOV2001BK
EAN: 8004399771956
Varenr.: 2376449
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
DeLonghi KBOV2001.BK elkedel 1,7 l - sort/brun, 2.000 W
589 kr
Til butik
DeLonghi KBOV2001.BK elkedel 1,7 l - sort/brun, 2.000 W billede

Produktinformation

Elegant elkedel til hverdagskaffe og teDeLonghi KBOV2001.BK kombinerer klassisk design med moderne bekvemmelighed. Med en kapacitet på 1,7 l laver du nemt vand til hele familien, mens den kraftige 2.000 W effekt får vandet klar hurtigt. Den skjulte varmelegeme gør kedlen nem at holde ren, og vandstandsindikatoren hjælper dig med at dosere præcist.Funktionel og brugervenlig elkedelKedlen er ledningsfri med 360° drejefod, så den er nem at sætte på plads fra alle vinkler. Låget har bred åbning for enkel påfyldning, og automatisk sluk samt overophedningsbeskyttelse giver tryg brug i køkkenet. Huset er i rustfrit stål og den sorte/brune finish passer flot i både moderne og traditionelle køkkener. Filteret hjælper med at holde vandet rent, så hver kop smager, som den skal.Kapacitet: 1,7 lEffekt: 2.000 WSpænding: 220–240 VFrekvens: 50–60 HzMateriale: Rustfrit stålFarve: Sort/bronzeSkjult varmelegeme: JaVandstandsindikator: JaAutosluk og overophedningsbeskyttelse: JaLedningsfri med 360° base: JaBred åbning i låg: JaFilter: JaMål: H × B × D: 26,5 × 23,0 × 23,0 cmVægt: 1,3 kg...

Produktspecifikationer

Mærke: DeLonghi
Kategori: Vandkedler
Vægt: 2.76g
EAN: 8004399771956
Varenr.: 2164845
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
DeLonghi KBOV2001.BK elkedel 1,7 l - sort/brun, 2.000 W
609 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
De'Longhi Icona Vintage Elkedel 1.7liter 2kW Sort
649 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Kedel Icona Vintage Sort KBOV2001.BK
-13%909 kr
Før 1.049 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DeLonghi Elkedel Icona Vintage - KBOV 2001 - Sort - 2000 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DeLonghi Elkedel Icona Vintage - KBOV 2001 - Sort - 2000 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK508 kr508 krKøb
2Proshop DK515 kr554 krKøb
3Boligcenter DK589 kr589 krKøb
4Vivas DK609 kr688 krKøb
5Ultrashop649 kr649 krKøb
6Estore DK909 kr909 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DeLonghi Elkedel Icona Vintage - KBOV 2001 - Sort - 2000 W

PriceData har fulgt prisen på DeLonghi Elkedel Icona Vintage - KBOV 2001 - Sort - 2000 W i 172 dage. Laveste pris i perioden er 472 kr (registreret d. 17. maj 2026), højeste er 1.219 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 564 kr.

Den nuværende pris på 508 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 13% den seneste måned. Der er registreret 41 prisfald og 40 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 82 prisændringer for DeLonghi Elkedel Icona Vintage - KBOV 2001 - Sort - 2000 W. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 82 prisændringer for DeLonghi Elkedel Icona Vintage - KBOV 2001 - Sort - 2000 W de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026508 kr1 kr (0%)
31. maj 2026509 kr1 kr (0%)
25. maj 2026508 kr1 kr (0%)
23. maj 2026507 kr2 kr (0%)
22. maj 2026505 kr2 kr (0%)
21. maj 2026507 kr23 kr (5%)
20. maj 2026484 kr4 kr (1%)
18. maj 2026480 kr8 kr (2%)
17. maj 2026472 kr16 kr (3%)
16. maj 2026488 kr19 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret