Gå til hovedindhold

DeLonghi De'Longhi Brillante CTJ 2103.BK - Brødrister - 2 skive - 2 Holdere - sort

DeLonghiEAN: 8004399761278
Pris fra 456 krtil 505 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 49 kr (10% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 453 kr 7. maj

Sammenlign priser på De'Longhi Brillante CTJ 2103.BK - Brødrister - 2 skive - 2 Holdere - sort og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 456 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DeLonghi Brødrister De'Longhi Brillante CTJ 2103.BK - toaster - black
456 kr
Til butik
DeLonghi Brødrister De'Longhi Brillante CTJ 2103.BK - toaster - black billede

Produktinformation

Brødrister, 2 skive, 2 Holdere, sort

Produktspecifikationer

Mærke: DeLonghi
Kategori: Broedrister
Artikel nr.: CTJ 2103.BK
EAN: 8004399761278
Varenr.: 3281405
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
De'Longhi Brillante CTJ 2103.BK Brødrister Sort
473 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
De'Longhi Brillante CTJ 2103.BK - Brødrister - 2 skive - 2 Holdere - sort
505 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad De'Longhi Brillante CTJ 2103.BK - Brødrister - 2 skive - 2 Holdere - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad De'Longhi Brillante CTJ 2103.BK - Brødrister - 2 skive - 2 Holdere - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK456 kr495 krKøb
2CompuMail DK473 kr473 krKøb
3CS MEGASTORE DK505 kr544 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for De'Longhi Brillante CTJ 2103.BK - Brødrister - 2 skive - 2 Holdere - sort

PriceData har fulgt prisen på De'Longhi Brillante CTJ 2103.BK - Brødrister - 2 skive - 2 Holdere - sort i 182 dage. Laveste pris i perioden er 453 kr (registreret d. 2. maj 2026), højeste er 666 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 509 kr.

Den nuværende pris på 456 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for De'Longhi Brillante CTJ 2103.BK - Brødrister - 2 skive - 2 Holdere - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for De'Longhi Brillante CTJ 2103.BK - Brødrister - 2 skive - 2 Holdere - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026456 kr1 kr (0%)
1. jun. 2026455 kr1 kr (0%)
31. maj 2026456 kr1 kr (0%)
30. maj 2026455 kr1 kr (0%)
27. maj 2026456 kr1 kr (0%)
23. maj 2026455 kr1 kr (0%)
13. maj 2026454 kr1 kr (0%)
12. maj 2026455 kr1 kr (0%)
9. maj 2026456 kr1 kr (0%)
8. maj 2026455 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret