Gå til hovedindhold

Dell SE2425HG 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 200Hz

DellComputerskærmeEAN: 5397184962893
Pris fra 692 krtil 889 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 197 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 679 kr 11. apr.

Sammenlign priser på Dell SE2425HG 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 200Hz og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 692 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Dell SE2425HG 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 200Hz
692 kr
Til butik
Dell SE2425HG 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 200Hz billede

Produktinformation

Dell SE2425HG - LED-skærm - 24" (23.8" til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 200 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1000:1 - 1 ms - 2xHDMI, DisplayPort - BTO - med 3 års Basic Hardware Service with Advanced Exchange efter fjerndiagnose

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Artikel nr.: DELL-SE2425HG
EAN: 5397184962893
Varenr.: 1003533219
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
24" Dell SE2425HG - 1920x1080 (FHD) - 200Hz - IPS
714 kr
Til butik
24" Dell SE2425HG - 1920x1080 (FHD) - 200Hz - IPS billede

Produktinformation

Dell SE2425HG monitor kombinerer IPS-klarhed med hurtig responstid til kompetitivt gameplay og flydende multimedieafspilning. Størrelse: 24" Opløsning: 1920 x 1080 (FHD) Opdateringsfrekvens: 200Hz Paneltype: IPS Tilslutninger: 2x HDMI, DisplayPort Særlige funktioner: AMD FreeSync Premium; Flicker-Free technology; Dell ComfortView Plus Balancerede farver, brede betragtningsvinkler og alsidig tilslutning understøtter lange sessioner og fleksible opstillinger til gaming og daglig produktivitet.

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: DELL-SE2425HG
EAN: 5397184962893
Varenr.: 3401677
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Dell SE2425HG 24" IPS Full HD gaming-skærm - 200 Hz, HDMI/DP
-24%799 kr
Før 1.049 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Dell SE2425HG 24" IPS Full HD gaming-skærm - 200 Hz, HDMI/DP billede

Produktinformation

Dell SE2425HG - LED-skærm - 24" (23.8" til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 200 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1000:1 - 1 ms - 2xHDMI, DisplayPort - BTO - med 3 års Basic Hardware Service with Advanced Exchange efter fjerndiagnoseDell SE2425HG er en 24-tommers desktop-skærm, der er designet til at forbedre din seeroplevelse med en Full HD-opløsning på 1920 x 1080 pixels. Med en pixelafstand på 0,2745 mm og en billedlysstyrke på 300 cd/m2 leverer denne skærm skarpe og lyse billeder. Den er udstyret med TFT-aktiv matrix-teknologi, der sikrer levende farver og brede betragtningsvinkler på op til 178 grader både vandret og lodret. Den antirefleksbelægning kombineret med en opdateringshastighed på 200 Hz og en responstid på 1 ms gør den ideel til hurtige applikationer, hvad enten det er til spil eller multimedieforbrug. Denne model har også skærmfunktioner som Flicker-Free-teknologi og Dell ComfortView Plus, som bidrager til at reducere belastningen af øjnene ved langvarig brug. Skærmen har flere tilslutningsmuligheder, herunder 2 HDMI-porte og en DisplayPort, hvilket gør den alsidig til forskellige enheder. Derudover er det energieffektive design ENERGY STAR-certificeret og har et kabelstyringssystem, der holder din arbejdsplads organiseret. Den tilgængelige justering af hældningen giver mulighed for personlige betragtningsvinkler, hvilket øger komforten og brugervenligheden i forskellige miljøer.GenereltAdaptive-Sync teknologi: AMD FreeSync PremiumBacklight-teknologi: LED baglysDiagonal størrelse: 24"Dimensioner (B x D x H): 53.884 cm x 18.8 cm x 41.23 cm - med standerEgenskaber: LED kantlyssystemFlicker Free-teknologiKviksølvfriarsenikfrit glasEye-komforttilstandDell ComfortView PlusEnergikla...

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Kategori: Skærme
Vægt: 4.54g
EAN: 5397184962893
Varenr.: 2060211
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Dell SE2425HG 24" IPS Full HD gaming-skærm - 200 Hz, HDMI/DP
-23%819 kr
Før 1.069 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Dell SE2425HG 24 IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 200Hz
889 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dell SE2425HG 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 200Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dell SE2425HG 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 200Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK692 kr692 krKøb
2Proshop DK714 kr753 krKøb
3Boligcenter DK799 kr799 krKøb
4Vivas DK819 kr888 krKøb
5Ultrashop889 kr889 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dell SE2425HG 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 200Hz

PriceData har fulgt prisen på Dell SE2425HG 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 200Hz i 182 dage. Laveste pris i perioden er 679 kr (registreret d. 11. april 2026), højeste er 819 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 749 kr.

Den nuværende pris på 692 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 23 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for Dell SE2425HG 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 200Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for Dell SE2425HG 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 200Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. apr. 2026692 kr7 kr (1%)
26. apr. 2026685 kr7 kr (1%)
21. apr. 2026692 kr13 kr (2%)
11. apr. 2026679 kr13 kr (2%)
9. apr. 2026692 kr36 kr (5%)
10. mar. 2026728 kr29 kr (4%)
24. feb. 2026699 kr37 kr (5%)
18. feb. 2026736 kr12 kr (2%)
17. feb. 2026748 kr6 kr (1%)
16. feb. 2026754 kr24 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret