Gå til hovedindhold

Arozzi Nova 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 200Hz

ArozziComputerskærmeEAN: 0850054766830
Pris fra 1.149 krtil 2.219 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.070 kr (48% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Arozzi Nova 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 200Hz og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1149 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
24" Arozzi Nova (Green) 24″ computer monitor
1.149 kr
Til butik
24" Arozzi Nova (Green) 24″ computer monitor billede

Produktinformation

Arozzi Nova 24″ computerskærm 60,5 cm (23.8") 1920 x 1080 pixel Fuld HD LED Grøn

Produktspecifikationer

Mærke: Arozzi
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: AZ-NO-24T1K200-FST
EAN: 0850054766830
Varenr.: 3422196
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Arozzi Nova 24“ IPS 200Hz - Gaming Monitor - Forest Green
1.199 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Arozzi Nova 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 200Hz
1.602 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Arozzi Nova 24" gaming-skærm 23,8" Full HD IPS - Grøn
2.199 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Arozzi Nova 24" gaming-skærm 23,8" Full HD IPS - Grøn
2.219 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Arozzi Nova 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 200Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Arozzi Nova 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 200Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.149 kr1.149 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.199 kr1.199 krKøb
3CompuMail DK1.602 kr1.602 krKøb
4Boligcenter DK2.199 kr2.199 krKøb
5Vivas DK2.219 kr3.418 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Arozzi Nova 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 200Hz

PriceData har fulgt prisen på Arozzi Nova 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 200Hz i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.149 kr (registreret d. 8. april 2026), højeste er 1.575 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.327 kr.

Den nuværende pris på 1.149 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 27 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 45 prisændringer for Arozzi Nova 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 200Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 45 prisændringer for Arozzi Nova 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 200Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
8. apr. 20261.149 kr50 kr (4%)
24. feb. 20261.199 kr29 kr (2%)
22. feb. 20261.228 kr2 kr (0%)
21. feb. 20261.226 kr5 kr (0%)
19. feb. 20261.231 kr2 kr (0%)
17. feb. 20261.233 kr6 kr (0%)
8. feb. 20261.227 kr3 kr (0%)
7. feb. 20261.230 kr7 kr (1%)
6. feb. 20261.237 kr2 kr (0%)
4. feb. 20261.235 kr9 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret