Gå til hovedindhold

Dell Pro MS3220 - Mus - laser - 5 knapper - kablet - USB 2.0 - sort - med 3 års Advanced Exchange Service

DellMus og trackballsEAN: 5397184289105
Pris fra 129 krtil 281 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 152 kr (54% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 126 kr 29. maj

Sammenlign priser på Dell Pro MS3220 - Mus - laser - 5 knapper - kablet - USB 2.0 - sort - med 3 års Advanced Exchange Service og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 129 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Dell MS3220 Laser Kabling Sort
129 kr
Til butik
Dell MS3220 Laser Kabling Sort billede

Produktinformation

Dell MS3220 - Mus - laser - 5 knapper - kablet - USB 2.0 - sort - med 3 years NBD Advance Exchange

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Artikel nr.: MS3220-BLK
EAN: 5397184289105
Varenr.: 995733377
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dell Pro MS3220 - Mus - laser - 5 knapper - kablet - USB 2.0 - sort - med 3 års Advanced Exchange Service
142 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dell Pro Wired Mouse - MS3220 - Black - Mus - Laser - 5 knapper - Sort
142 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Dell MS3220 Laser Kabling Sort
179 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Dell MS3220 kablet laser-mus - 3.200 DPI, ambidextrøs, USB-A
229 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Dell MS3220 kablet laser-mus - 3.200 DPI, ambidextrøs, USB-A
249 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Dell Ms3220 Mus Kontor Ambidextrous Usb Type-a Laser 3200 Dpi Usb-a
-0%281 kr
Før 281,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dell Pro MS3220 - Mus - laser - 5 knapper - kablet - USB 2.0 - sort - med 3 års Advanced Exchange Service koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dell Pro MS3220 - Mus - laser - 5 knapper - kablet - USB 2.0 - sort - med 3 års Advanced Exchange Service koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK129 kr129 krKøb
2CS MEGASTORE DK142 kr181 krKøb
3Proshop DK142 kr181 krKøb
4Ultrashop179 kr179 krKøb
5Boligcenter DK229 kr229 krKøb
6Vivas DK249 kr328 krKøb
7Dustin DK281 kr367,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dell Pro MS3220 - Mus - laser - 5 knapper - kablet - USB 2.0 - sort - med 3 års Advanced Exchange Service

PriceData har fulgt prisen på Dell Pro MS3220 - Mus - laser - 5 knapper - kablet - USB 2.0 - sort - med 3 års Advanced Exchange Service i 183 dage. Laveste pris i perioden er 126 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 171 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 145 kr.

Den nuværende pris på 129 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 52 prisændringer for Dell Pro MS3220 - Mus - laser - 5 knapper - kablet - USB 2.0 - sort - med 3 års Advanced Exchange Service. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 52 prisændringer for Dell Pro MS3220 - Mus - laser - 5 knapper - kablet - USB 2.0 - sort - med 3 års Advanced Exchange Service de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026129 kr3 kr (2%)
29. maj 2026126 kr3 kr (2%)
28. maj 2026129 kr20 kr (13%)
25. maj 2026149 kr1 kr (1%)
22. maj 2026148 kr1 kr (1%)
18. maj 2026149 kr1 kr (1%)
13. maj 2026148 kr1 kr (1%)
12. maj 2026147 kr5 kr (4%)
11. maj 2026142 kr3 kr (2%)
10. maj 2026145 kr7 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret