Gå til hovedindhold

Dell Pro KM5221W Sæt med mus og tastatur Pressestempel Trådløs US International

DellTastaturerEAN: 5397184494707
Pris fra 287 krtil 569 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 282 kr (50% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 257 kr 13. maj

Sammenlign priser på Dell Pro KM5221W Sæt med mus og tastatur Pressestempel Trådløs US International og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 287 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Dell Pro KM5221W Sæt med mus og tastatur Pressestempel Trådløs US International
287 kr
Til butik
Dell Pro KM5221W Sæt med mus og tastatur Pressestempel Trådløs US International billede

Produktinformation

Dell Pro Keyboard and Mouse KM5221W - Sæt med mus og tastatur - trådløs - 2.4 GHz - QWERTY - US International - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Artikel nr.: 580-AJRP
EAN: 5397184494707
Varenr.: 999007816
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dell Pro - Tastatur & Mus sæt - Universal - Sort
307 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløst tastatur og mus - Dell KM5221W, fuld størrelse, sort
419 kr
Til butik
Trådløst tastatur og mus - Dell KM5221W, fuld størrelse, sort billede

Produktinformation

Effektivt sæt til kontoretArbejd komfortabelt med Dell KM5221W - et trådløst sæt med fuldstørrelse-tastatur og præcis mus, der passer perfekt til hverdagens kontoropgaver. Det slanke, lige tastatur med numerisk tastatur og 12 genvejstaster gør det let at skrive, navigere og styre din pc. LED-indikator viser batteristatus, så du altid er på forkant.Stabil forbindelse og lang batteritidDen pålidelige 2,4 GHz RF-forbindelse giver rækkevidde op til 10 m, så du kan placere tastatur og mus frit på skrivebordet. Sættet drives af batterier (tastatur: 2 × AAA; mus: 1 × AA) og er designet til lang driftstid på op til 36 måneder på tastaturet.Kompatibilitet til din hverdagSættet understøtter Windows 8/10/11-varianter, Mac, Linux, Android samt Chrome og DOS, så du kan arbejde på tværs af platforme. Den medfølgende mus er ambidextrous med 1.600 DPI optisk sporing, rullehjul og 3 knapper - enkel og præcis control i det daglige.Forbindelse: RF trådløs, 2,4 GHzRækkevidde: 10 mTastaturlayout: QWERTY, US InternationalFormfaktor tastatur: Fuld størrelse (100 %), lige designBaggrundsbelysning: NejHåndledsstøtte: NejHotkeys: 12 programmerbareLED-indikator: BatteriStrømkilde: Batteri (tastatur 2 × AAA, mus 1 × AA)Batterilevetid tastatur: Op til 36 månederMus: Optisk, 1.600 DPI, 3 knapper, rullehjul, begge hænderMål tastatur (B × D × H): 43,3 × 12,3 × 3,4 cmVægt tastatur: 400 gMål mus (B × D × H): 6,20 × 11,55 × 3,81 cmVægt mus: 91,8 gUnderstøttede systemer: Windows, Mac, Linux, Android, Chrome, DOSDriftstemp.: -10 – 50 °C; Opbevaring: -40 – 65 °C...

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Kategori: Tastaturer
Vægt: 0.76g
EAN: 5397184494707
Varenr.: 1921035
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløst tastatur og mus - Dell KM5221W, fuld størrelse, sort
439 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Dell Pro Wireless Keyboard and
569 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dell Pro KM5221W Sæt med mus og tastatur Pressestempel Trådløs US International koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dell Pro KM5221W Sæt med mus og tastatur Pressestempel Trådløs US International koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK287 kr287 krKøb
2Proshop DK307 kr346 krKøb
3Boligcenter DK419 kr419 krKøb
4Vivas DK439 kr518 krKøb
5Ultrashop569 kr569 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dell Pro KM5221W Sæt med mus og tastatur Pressestempel Trådløs US International

PriceData har fulgt prisen på Dell Pro KM5221W Sæt med mus og tastatur Pressestempel Trådløs US International i 182 dage. Laveste pris i perioden er 243 kr (registreret d. 7. december 2025), højeste er 332 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 283 kr.

Den nuværende pris på 287 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Dell Pro KM5221W Sæt med mus og tastatur Pressestempel Trådløs US International. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Dell Pro KM5221W Sæt med mus og tastatur Pressestempel Trådløs US International de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. maj 2026287 kr30 kr (12%)
13. maj 2026257 kr30 kr (10%)
9. maj 2026287 kr1 kr (0%)
8. maj 2026288 kr15 kr (5%)
20. mar. 2026303 kr29 kr (9%)
19. mar. 2026332 kr29 kr (10%)
15. mar. 2026303 kr29 kr (9%)
14. mar. 2026332 kr43 kr (15%)
13. mar. 2026289 kr1 kr (0%)
12. mar. 2026290 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret