Gå til hovedindhold

Dell Pro Compact Silent Keyboard and Mouse - KM555 - Sæt med mus og tastatur - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth 5.1 - QWERTY - Pan Nordic - sort - med 3 years NBD Advance Exchange

DellTastaturerEAN: 5397184822036
Pris fra 297 krtil 436 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 139 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 279 kr 31. mar.

Sammenlign priser på Dell Pro Compact Silent Keyboard and Mouse - KM555 - Sæt med mus og tastatur - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth 5.1 - QWERTY - Pan Nordic - sort - med 3 years NBD Advance Exchange og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 297 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Dell Pro Compact Silent Keyboard and Mouse - KM555 Sæt med mus og tastatur Pressestempel Trådløs Pan Nordic
297 kr
Til butik
Dell Pro Compact Silent Keyboard and Mouse - KM555 Sæt med mus og tastatur Pressestempel Trådløs Pan Nordic billede

Produktinformation

Dell Pro Compact Silent Keyboard and Mouse - KM555 - Sæt med mus og tastatur - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth 5.1 - QWERTY - Pan Nordic - sort - med 3 years NBD Advance Exchange

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Artikel nr.: KM555-BLK-PAN
EAN: 5397184822036
Varenr.: 1002438536
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dell Pro Compact Silent Keyboard and Mouse - KM555 - Sæt med mus og tastatur - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth 5.1 - QWERTY - Pan Nordic - sort - med 3 years NBD Advance Exchange
401 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dell Silent KM555 - Tastatur & Mus sæt - Nordisk - Sort
401 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Dell Pro Compact Silent Keyboard and Mouse - KM555 Sæt med mus og tastatur Pressestempel Trådløs Pan Nordic
419 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Dell Km555 - Keyboard And Mouse Trådløs Nordisk
-0%436 kr
Før 436,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dell Pro Compact Silent Keyboard and Mouse - KM555 - Sæt med mus og tastatur - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth 5.1 - QWERTY - Pan Nordic - sort - med 3 years NBD Advance Exchange koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dell Pro Compact Silent Keyboard and Mouse - KM555 - Sæt med mus og tastatur - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth 5.1 - QWERTY - Pan Nordic - sort - med 3 years NBD Advance Exchange koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK297 kr297 krKøb
2CS MEGASTORE DK401 kr440 krKøb
3Proshop DK401 kr440 krKøb
4Ultrashop419 kr419 krKøb
5Dustin DK436 kr522,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dell Pro Compact Silent Keyboard and Mouse - KM555 - Sæt med mus og tastatur - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth 5.1 - QWERTY - Pan Nordic - sort - med 3 years NBD Advance Exchange

PriceData har fulgt prisen på Dell Pro Compact Silent Keyboard and Mouse - KM555 - Sæt med mus og tastatur - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth 5.1 - QWERTY - Pan Nordic - sort - med 3 years NBD Advance Exchange i 114 dage. Laveste pris i perioden er 279 kr (registreret d. 31. marts 2026), højeste er 430 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 349 kr.

Den nuværende pris på 297 kr er 15% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 23% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 44 prisændringer for Dell Pro Compact Silent Keyboard and Mouse - KM555 - Sæt med mus og tastatur - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth 5.1 - QWERTY - Pan Nordic - sort - med 3 years NBD Advance Exchange. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 44 prisændringer for Dell Pro Compact Silent Keyboard and Mouse - KM555 - Sæt med mus og tastatur - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth 5.1 - QWERTY - Pan Nordic - sort - med 3 years NBD Advance Exchange de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026297 kr80 kr (21%)
31. maj 2026377 kr2 kr (1%)
30. maj 2026379 kr8 kr (2%)
29. maj 2026387 kr9 kr (2%)
24. maj 2026378 kr1 kr (0%)
23. maj 2026377 kr2 kr (1%)
22. maj 2026375 kr1 kr (0%)
18. maj 2026374 kr1 kr (0%)
15. maj 2026375 kr3 kr (1%)
8. maj 2026378 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret