Gå til hovedindhold

Lenovo Legion K510 Mini Pro - Tastatur - 75% - compact - bagbelyst - USB - QWERTY - Amk. engelsk - tastkontakt: Brown Tactile - gennemsigtig, sort

LenovoTastaturerEAN: 0195892102496
Pris fra 352 krtil 434 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 82 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 278 kr 18. apr.

Sammenlign priser på Lenovo Legion K510 Mini Pro - Tastatur - 75% - compact - bagbelyst - USB - QWERTY - Amk. engelsk - tastkontakt: Brown Tactile - gennemsigtig, sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 352 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lenovo Legion K510 Mini Pro - Tastatur - 75% - compact - bagbelyst - USB - QWERTY - Amk. engelsk - tastkontakt: Brown Tactile - gennemsigtig, sort
352 kr
Til butik
Lenovo Legion K510 Mini Pro - Tastatur - 75% - compact - bagbelyst - USB - QWERTY - Amk. engelsk - tastkontakt: Brown Tactile - gennemsigtig, sort billede

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Gaming tastatur
Farve: 1
Artikel nr.: GY41P80860
EAN: 0195892102496
Varenr.: 21822029
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lenovo Legion K510 Mini Pro Tastatur Mekanisk RGB/16,8 millioner farver Kablet Amk. engelsk
353 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Lenovo Legion K510 Mini Pro mekanisk tastatur 75% - RGB, kablet, Brown Tactile (am. engelsk)
369 kr
Til butik
Lenovo Legion K510 Mini Pro mekanisk tastatur 75% - RGB, kablet, Brown Tactile (am. engelsk) billede

Produktinformation

Lenovo Legion K510 Mini Pro - Tastatur - 75% - compact - bagbelyst - USB - QWERTY - Amk. engelsk - tastkontakt: Brown Tactile - gennemsigtig, sortGenereltAntal taster: 84Bagbelyst: RGB/16,8 millioner farverBeskyttelse: FingeraftrykssikkerBredde: 31.091 cmDybde: 12.041 cmEnhedstype: TastaturFunktion for genvejstast: KlarhedGame Mode-nøgleMacOS-genvejemediekontrollerWindows-tastGaming: JaGrænseflade: USBHøjde: 3.891 cmNøglekontakttype: Brown TactilePlacering og layout: QWERTY Amk. engelskTastaturteknologi: MekaniskVægt: 680 gEkspansion / KonnektivitetInterface: USB 2.0DiverseFarve: Gennemsigtig, sortHovedlevetid: 50 millioner klikKabellængde: 1.8 mOverensstemmelsesstandarder: EOIR Courts & Appeals System (ECAS)RoHSBSMIIEC 62368-3EMCIEC 62471BISsDoCVOCVCCIUdstyr inkluderet: RinghættetrækkerProgrammer & SystemkravOS nødvendig: Windows 10 eller senereMål & vægt (forsendelse)Bredde ved forsendelse: 39.4 cmDybde ved forsendelse: 16.6 cmHøj...

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Tastaturer
Vægt: 0.93g
EAN: 0195892102496
Varenr.: 2012042
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Lenovo Legion K510 Mini Pro mekanisk tastatur 75% - RGB, kablet, Brown Tactile (am. engelsk)
389 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Lenovo Legion K510 Mini Pro Tastatur Mekanisk RGB/16,8 millioner farver Kablet Amk. engelsk
419 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lenovo Legion K510 Mini Pro Mechanical - Gaming Tastatur - Amerikansk engelsk - Sort
434 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo Legion K510 Mini Pro - Tastatur - 75% - compact - bagbelyst - USB - QWERTY - Amk. engelsk - tastkontakt: Brown Tactile - gennemsigtig, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo Legion K510 Mini Pro - Tastatur - 75% - compact - bagbelyst - USB - QWERTY - Amk. engelsk - tastkontakt: Brown Tactile - gennemsigtig, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK352 kr391 krKøb
2CompuMail DK353 kr353 krKøb
3Boligcenter DK369 kr369 krKøb
4Vivas DK389 kr458 krKøb
5Ultrashop419 kr419 krKøb
6Proshop DK434 kr473 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lenovo Legion K510 Mini Pro - Tastatur - 75% - compact - bagbelyst - USB - QWERTY - Amk. engelsk - tastkontakt: Brown Tactile - gennemsigtig, sort

PriceData har fulgt prisen på Lenovo Legion K510 Mini Pro - Tastatur - 75% - compact - bagbelyst - USB - QWERTY - Amk. engelsk - tastkontakt: Brown Tactile - gennemsigtig, sort i 177 dage. Laveste pris i perioden er 258 kr (registreret d. 15. februar 2026), højeste er 358 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 311 kr.

Den nuværende pris på 352 kr er 13% over normalprisen. Prisen er steget 11% den seneste måned. Der er registreret 29 prisfald og 30 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 60 prisændringer for Lenovo Legion K510 Mini Pro - Tastatur - 75% - compact - bagbelyst - USB - QWERTY - Amk. engelsk - tastkontakt: Brown Tactile - gennemsigtig, sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 60 prisændringer for Lenovo Legion K510 Mini Pro - Tastatur - 75% - compact - bagbelyst - USB - QWERTY - Amk. engelsk - tastkontakt: Brown Tactile - gennemsigtig, sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026352 kr2 kr (1%)
30. maj 2026350 kr1 kr (0%)
29. maj 2026349 kr17 kr (5%)
28. maj 2026332 kr2 kr (1%)
27. maj 2026334 kr3 kr (1%)
24. maj 2026331 kr1 kr (0%)
19. maj 2026332 kr1 kr (0%)
17. maj 2026331 kr1 kr (0%)
16. maj 2026332 kr3 kr (1%)
6. maj 2026329 kr12 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret