Gå til hovedindhold

Dell Pro 27 Plus QHD USB-C Hub Monitor P2725DE 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz

DellComputerskærmeEAN: 5397184962480
Pris fra 2.362 krtil 3.129 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 767 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.306 kr 27. mar.

Sammenlign priser på Dell Pro 27 Plus QHD USB-C Hub Monitor P2725DE 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2362 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Dell Pro 27 Plus QHD USB-C Hub Monitor P2725DE 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz
2.362 kr
Til butik
Dell Pro 27 Plus QHD USB-C Hub Monitor P2725DE 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz billede

Produktinformation

Dell Pro Plus P2725DE - LED-skærm - 27" - 2560 x 1440 QHD @ 100 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1500:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - BTO - med 3 års Basic Hardware Service with Advanced Exchange efter fjerndiagnose

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Artikel nr.: DELL-P2725DE
EAN: 5397184962480
Varenr.: 1003226021
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dell Pro 27 Plus P2725DE - 2560x1440 (QHD) - 100Hz - IPS - 90W USB-C
2.373 kr
Til butik
Dell Pro 27 Plus P2725DE - 2560x1440 (QHD) - 100Hz - IPS - 90W USB-C billede

Produktinformation

Dell Pro 27 Plus P2725DE monitor leverer produktiv og ergonomisk arbejdsydeevne med et IPS-panel, der giver præcise farver og brede betragtningsvinkler til kontor- og kreative arbejdsopgaver. Størrelse: 27" Opløsning: 2560 x 1440 (QHD) Opdateringsfrekvens: 100Hz Paneltype: IPS Tilslutninger: HDMI, DisplayPort, USB-C (USB 3.2 Gen 1) med 90W USB-C Power Delivery, Ethernet Særlige funktioner: USB-C-hub; 90W USB-C Power Delivery; Indbygget Ethernet; Flimmerfrit panel; Lavt blåt lys; Ergonomisk stander Rig tilslutningsmuligheder og ergonomiske justeringer giver effektive arbejdsgange og mindsker øjenbelastning ved lange kontor- og kreative sessioner.

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: DELL-P2725DE
EAN: 5397184962480
Varenr.: 3353446
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærm 27" Dell Pro 27 Plus QHD USB?C hub (P2725DE) 100 Hz
-7%2.799 kr
Før 2.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Skærm 27" Dell Pro 27 Plus QHD USB?C hub (P2725DE) 100 Hz billede

Produktinformation

Dell Pro Plus P2725DE - LED-skærm - 27" - 2560 x 1440 QHD @ 100 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1500:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - BTO - med 3 års Basic Hardware Service with Advanced Exchange efter fjerndiagnoseDell Pro 27 Plus QHD USB-C Hub Monitor P2725DE er designet til at forbedre produktiviteten og tilslutningsmulighederne i ethvert arbejdsområde. Med en diagonal skærm på 27 tommer og en oprindelig opløsning på 2560 x 1440 giver denne skærm skarpe, levende billeder, samtidig med at den opretholder en slank profil. Den avancerede IPS-teknologi giver brede betragtningsvinkler på 178 grader, hvilket sikrer, at farverne forbliver ensartede fra ethvert perspektiv. Skærmen suppleres af et flimmerfrit panel og Low Blue Light-teknologi, som hjælper med at reducere belastningen af øjnene ved langvarig brug. Med en integreret USB 3.2 Gen 1/USB-C-hub leverer denne skærm strøm på op til 90 watt, hvilket giver mulighed for effektiv opladning af tilsluttede enheder. Det indbyggede Ethernet og flere interface-muligheder, herunder HDMI, DisplayPort og USB-C, sikrer, at tilslutningen er problemfri og alsidig. Med sine ergonomiske justeringer af højde, hældning, drejning og rotation imødekommer Dell Pro 27 Plus-skærmen individuelle præferencer og skaber et behageligt og effektivt arbejdsmiljø.Levende skærmkvalitetSkærmen har en oprindelig opløsning på 2560 x 1440 og en lysstyrke på 350 cd/m2, hvilket sikrer levende og klare billeder, der passer til enhver opgave.Alsidige tilslutningsmulighederUdstyret med HDMI-, DisplayPort- og USB-C-grænseflader giver denne skærm mulighed for nem tilslutning til forskellige enheder, der passer til forskellige brugsscenarier.Forbedret øjenkomfortMed Low Blue Light-teknologi og et flimmerfrit panel kan brugerne nyde godt af reduceret belastning af øjnene, hvilket gør denne skærm ideel til lange arbejdstider.Dynamisk ergonomisk designSkærmen understøtter højdejus...

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Kategori: Skærme
Vægt: 10g
EAN: 5397184962480
Varenr.: 1819018
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærm 27" Dell Pro 27 Plus QHD USB?C hub (P2725DE) 100 Hz
-7%2.819 kr
Før 3.019 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Dell Pro 27 Plus QHD USB-C Hub Monitor P2725DE 27 IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz
3.129 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dell Pro 27 Plus QHD USB-C Hub Monitor P2725DE 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dell Pro 27 Plus QHD USB-C Hub Monitor P2725DE 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.362 kr2.362 krKøb
2Proshop DK2.373 kr2.373 krKøb
3Boligcenter DK2.799 kr2.799 krKøb
4Vivas DK2.819 kr2.869 krKøb
5Ultrashop3.129 kr3.129 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dell Pro 27 Plus QHD USB-C Hub Monitor P2725DE 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz

PriceData har fulgt prisen på Dell Pro 27 Plus QHD USB-C Hub Monitor P2725DE 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz i 182 dage. Laveste pris i perioden er 2.181 kr (registreret d. 23. december 2025), højeste er 2.451 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.320 kr.

Den nuværende pris på 2.362 kr er 2% over normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 43 prisfald og 38 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 80 prisændringer for Dell Pro 27 Plus QHD USB-C Hub Monitor P2725DE 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 80 prisændringer for Dell Pro 27 Plus QHD USB-C Hub Monitor P2725DE 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20262.362 kr14 kr (1%)
1. jun. 20262.348 kr14 kr (1%)
31. maj 20262.362 kr14 kr (1%)
19. maj 20262.348 kr34 kr (1%)
8. maj 20262.382 kr33 kr (1%)
6. maj 20262.415 kr71 kr (3%)
23. apr. 20262.344 kr33 kr (1%)
18. apr. 20262.377 kr7 kr (0%)
17. apr. 20262.370 kr17 kr (1%)
16. apr. 20262.387 kr11 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret