Gå til hovedindhold

Dell Pro E2726HS - LED-skærm - 27 - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - HDMI, VGA, DisplayPort - højtalere - med 3 års Advanced Exchange Service

DellEAN: 5397321028826
Pris fra 893 krtil 1.179 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 286 kr (24% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Dell Pro E2726HS - LED-skærm - 27 - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - HDMI, VGA, DisplayPort - højtalere - med 3 års Advanced Exchange Service og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 893 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DELL Pro E2726HS 27" 27" IPS IPS 1920 x 1080 (Full HD) 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 100 Hz 100 Hz
893 kr
Til butik
DELL Pro E2726HS 27" 27" IPS IPS 1920 x 1080 (Full HD) 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 100 Hz 100 Hz billede

Produktinformation

Dell Pro E2726HS - LED-skærm - 27" - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - HDMI, VGA, DisplayPort - højtalere - med 3 års Advanced Exchange Service

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Artikel nr.: DELL-E2726HS
EAN: 5397321028826
Varenr.: 1003883318
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
27" Dell Pro E2726HS - 1920x1080 (FHD) - 100Hz - IPS
938 kr
Til butik
27" Dell Pro E2726HS - 1920x1080 (FHD) - 100Hz - IPS billede

Produktinformation

Dell Pro E2726HS monitor giver behagelig Full HD-visning til daglig kontorproduktivitet med et IPS-panel for ensartede farver og brede betragtningsvinkler. Størrelse: 27" Opløsning: 1920 x 1080 (FHD) Opdateringsfrekvens: 100Hz Paneltype: IPS Tilslutninger: HDMI, VGA, DisplayPort Særlige funktioner: Dell ComfortView Plus; Antirefleksbelægning; 3-sidet rammeløst design Ergonomiske justeringer og øjenkomfortfunktioner hjælper med at understøtte længere arbejdssessioner, mens fleksible indgange gør det nemt at tilslutte typiske pc'er og dockingløsninger.

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: DELL-E2726HS
EAN: 5397321028826
Varenr.: 3442715
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dell Pro E2726HS - LED-skærm - 27 - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - HDMI, VGA, DisplayPort - højtalere - med 3 års Advanced Exchange Service
966 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Dell Pro E2726hs 27 tommer 1920 × 1080pixels Ips 16:9 100hz
1.124 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
DELL Pro E2726HS 27 27 IPS IPS 1920 x 1080 (Full HD) 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 100 Hz 100 Hz
1.139 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Dell Pro E2726HS 27" Full HD IPS skærm - 100 Hz, højdejusterbar, sort
-1%1.159 kr
Før 1.169 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Dell Pro E2726HS 27" Full HD IPS skærm - 100 Hz, højdejusterbar, sort
-1%1.179 kr
Før 1.189 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dell Pro E2726HS - LED-skærm - 27 - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - HDMI, VGA, DisplayPort - højtalere - med 3 års Advanced Exchange Service koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dell Pro E2726HS - LED-skærm - 27 - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - HDMI, VGA, DisplayPort - højtalere - med 3 års Advanced Exchange Service koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK893 kr893 krKøb
2Proshop DK938 kr977 krKøb
3CS MEGASTORE DK966 kr1.005 krKøb
4Dustin DK1.124 kr1.210,25 krKøb
5Ultrashop1.139 kr1.139 krKøb
6Boligcenter DK1.159 kr1.159 krKøb
7Vivas DK1.179 kr1.348 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dell Pro E2726HS - LED-skærm - 27 - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - HDMI, VGA, DisplayPort - højtalere - med 3 års Advanced Exchange Service

PriceData har fulgt prisen på Dell Pro E2726HS - LED-skærm - 27 - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - HDMI, VGA, DisplayPort - højtalere - med 3 års Advanced Exchange Service i 114 dage. Laveste pris i perioden er 893 kr (registreret d. 19. maj 2026), højeste er 1.248 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.048 kr.

Den nuværende pris på 893 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Dell Pro E2726HS - LED-skærm - 27 - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - HDMI, VGA, DisplayPort - højtalere - med 3 års Advanced Exchange Service. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Dell Pro E2726HS - LED-skærm - 27 - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - HDMI, VGA, DisplayPort - højtalere - med 3 års Advanced Exchange Service de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 2026893 kr37 kr (4%)
4. maj 2026930 kr5 kr (1%)
30. apr. 2026935 kr5 kr (1%)
29. apr. 2026940 kr5 kr (1%)
28. apr. 2026935 kr8 kr (1%)
19. apr. 2026943 kr4 kr (0%)
18. apr. 2026947 kr8 kr (1%)
17. apr. 2026955 kr6 kr (1%)
16. apr. 2026961 kr42 kr (4%)
15. apr. 20261.003 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret