Gå til hovedindhold

Dell Premier Multi-Device KM7321W Sæt med mus og tastatur Saks Trådløs Tysk

DellTastaturerEAN: 5397184357477
Pris fra 510 krtil 1.099 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 589 kr (54% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 470 kr 7. maj

Sammenlign priser på Dell Premier Multi-Device KM7321W Sæt med mus og tastatur Saks Trådløs Tysk og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 510 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Dell Premier Multi-Device KM7321W Sæt med mus og tastatur Saks Trådløs Tysk
510 kr
Til butik
Dell Premier Multi-Device KM7321W Sæt med mus og tastatur Saks Trådløs Tysk billede

Produktinformation

Dell Pro Plus Keyboard and Mouse KM7321W - Sæt med mus og tastatur - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth 5.0 - QWERTZ - tysk - titan grå - med 3 years NBD Advance Exchange - for Latitude 5421, 5521; OptiPlex 7090 Ultra; XPS 15 9510

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Artikel nr.: KM7321WGY-GER
EAN: 5397184357477
Varenr.: 998599725
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløst tastatur og mus - Dell KM7321W
-9%719 kr
Før 789 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Trådløst tastatur og mus - Dell KM7321W billede

Produktinformation

Fordele ved trådløst tastatur fra DellDell KM7321W er et elegant sæt med trådløst tastatur og matchende mus, der giver dig frihed ved skrivebordet. Det fulde tastatur med numerisk sektion gør det nemt at arbejde effektivt i regneark, mails og daglige opgaver, mens den slanke profil passer flot ind i både hjemmekontor og virksomhed.Til arbejde og studierDet lange layout og de flade taster giver en behagelig skriveoplevelse, og musen er formet til stabil kontrol gennem hele dagen. Sættet er velegnet til dig, der ønsker en ryddelig arbejdsplads uden kabler og et samlet look, hvor tastatur og mus matcher i diskret grå.Produkttype: Trådløst tastatur og musModel: KM7321WLayout: Fuld størrelse med numerisk sektionForbindelse: Trådløs RFFarve: Grå...

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Kategori: Tastaturer
Vægt: 2.23g
EAN: 5397184357477
Varenr.: 1985919
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløst tastatur og mus - Dell KM7321W
-9%739 kr
Før 809 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Trådløst tastatur og mus - Dell KM7321W billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Kategori: Tastaturer
Vægt: 2.23g
EAN: 5397184357477
Varenr.: 1985919
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Dell KM7321W keyboard RF Wireless
1.099 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dell Premier Multi-Device KM7321W Sæt med mus og tastatur Saks Trådløs Tysk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dell Premier Multi-Device KM7321W Sæt med mus og tastatur Saks Trådløs Tysk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK510 kr510 krKøb
2Boligcenter DK719 kr719 krKøb
3Vivas DK739 kr818 krKøb
4Ultrashop1.099 kr1.099 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dell Premier Multi-Device KM7321W Sæt med mus og tastatur Saks Trådløs Tysk

PriceData har fulgt prisen på Dell Premier Multi-Device KM7321W Sæt med mus og tastatur Saks Trådløs Tysk i 183 dage. Laveste pris i perioden er 470 kr (registreret d. 7. maj 2026), højeste er 1.099 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 599 kr.

Den nuværende pris på 510 kr er 15% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 9% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Dell Premier Multi-Device KM7321W Sæt med mus og tastatur Saks Trådløs Tysk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Dell Premier Multi-Device KM7321W Sæt med mus og tastatur Saks Trådløs Tysk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026510 kr32 kr (7%)
20. maj 2026478 kr6 kr (1%)
18. maj 2026472 kr2 kr (0%)
7. maj 2026470 kr167 kr (26%)
16. apr. 2026637 kr462 kr (42%)
15. apr. 20261.099 kr566 kr (106%)
30. mar. 2026533 kr29 kr (6%)
22. mar. 2026504 kr133 kr (21%)
17. mar. 2026637 kr133 kr (26%)
5. mar. 2026504 kr136 kr (21%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret