Gå til hovedindhold

Dell Pro Premium Collaboration KB900 - Tastatur - samarbejde - bagbelyst - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth 5.1 - QWERTY - US International - grafit - me

DellTastaturerEAN: 5397184790588
Pris fra 1.052 krtil 1.156 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 104 kr (9% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 887 kr 15. mar.

Sammenlign priser på Dell Pro Premium Collaboration KB900 - Tastatur - samarbejde - bagbelyst - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth 5.1 - QWERTY - US International - grafit - me og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1052 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Dell Premier KB900 Tastatur Saks Ja Trådløs US International
1.052 kr
Til butik
Dell Premier KB900 Tastatur Saks Ja Trådløs US International billede

Produktinformation

Dell Pro Premium Collaboration KB900 - Tastatur - samarbejde - bagbelyst - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth 5.1 - QWERTY - US International - grafit - med 3 års Advanced Exchange Service

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Artikel nr.: 580-BBDH
EAN: 5397184790588
Varenr.: 1001369180
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dell Premier KB900 - keyboard - collaboration - QWERTY - US International - graphite - Tastatur - Universal - Grå
1.058 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dell Pro Premium Collaboration KB900 - Tastatur - samarbejde - bagbelyst - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth 5.1 - QWERTY - US International - grafit - me
1.156 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dell Pro Premium Collaboration KB900 - Tastatur - samarbejde - bagbelyst - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth 5.1 - QWERTY - US International - grafit - me koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dell Pro Premium Collaboration KB900 - Tastatur - samarbejde - bagbelyst - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth 5.1 - QWERTY - US International - grafit - me koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.052 kr1.052 krKøb
2Proshop DK1.058 kr1.058 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.156 kr1.156 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dell Pro Premium Collaboration KB900 - Tastatur - samarbejde - bagbelyst - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth 5.1 - QWERTY - US International - grafit - me

PriceData har fulgt prisen på Dell Pro Premium Collaboration KB900 - Tastatur - samarbejde - bagbelyst - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth 5.1 - QWERTY - US International - grafit - me i 175 dage. Laveste pris i perioden er 838 kr (registreret d. 1. marts 2026), højeste er 1.091 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.021 kr.

Den nuværende pris på 1.052 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 14% den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 51 prisændringer for Dell Pro Premium Collaboration KB900 - Tastatur - samarbejde - bagbelyst - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth 5.1 - QWERTY - US International - grafit - me. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 51 prisændringer for Dell Pro Premium Collaboration KB900 - Tastatur - samarbejde - bagbelyst - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth 5.1 - QWERTY - US International - grafit - me de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.052 kr5 kr (0%)
2. jun. 20261.057 kr21 kr (2%)
1. jun. 20261.036 kr21 kr (2%)
30. maj 20261.057 kr21 kr (2%)
28. maj 20261.036 kr21 kr (2%)
22. maj 20261.057 kr4 kr (0%)
20. maj 20261.053 kr19 kr (2%)
18. maj 20261.034 kr32 kr (3%)
17. maj 20261.002 kr42 kr (4%)
12. maj 20261.044 kr125 kr (14%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret