Gå til hovedindhold

Dell KB500 - Tastatur - trådløs - 2.4 GHz - QWERTY - Pan Nordic - sort - med 3 years NBD Advance Exchange

DellTastaturerEAN: 5397184724910
Pris fra 274 krtil 315 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 41 kr (13% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 216 kr 18. maj

Sammenlign priser på Dell KB500 - Tastatur - trådløs - 2.4 GHz - QWERTY - Pan Nordic - sort - med 3 years NBD Advance Exchange og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 274 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Dell KB500 Tastatur Trådløs Pan Nordic
274 kr
Til butik
Dell KB500 Tastatur Trådløs Pan Nordic billede

Produktinformation

Dell KB500 - Tastatur - trådløs - 2.4 GHz - QWERTY - Pan Nordic - sort - med 3 years NBD Advance Exchange

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Artikel nr.: KB500-BK-R-NOR
EAN: 5397184724910
Varenr.: 1000769817
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dell Pro Keyboard KB500 Nordic - Tastatur - Nordisk - Sort
274 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Dell Kb500 Tastatur Kontor Rf Trådløst Qwerty Nordisk Sort Trådløs Nordisk
274 kr
Til butik
Dell Kb500 Tastatur Kontor Rf Trådløst Qwerty Nordisk Sort Trådløs Nordisk billede

Produktinformation

Stabil 2,4 GHz RF-forbindelse med USB-A-modtager, fungerer op til 10 m Nordisk QWERTY-tastatur i fuld størrelse og numerisk tastatur øger hastigheden ved indtastning Genvejstaster og Windows-taster giver hurtigere adgang til funktioner To AAA-batterier medfølger, 1200 mAh kapacitet for driftssikker strømforsyning Fungerer med Windows, Mac, Linux, ChromeOS og Android for fleksibilitet...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Kategori: Tastaturer
Artikel nr.: KB500-BK-R-NOR
EAN: 5397184724910
Varenr.: 5011318748
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dell KB500 - Tastatur - trådløs - 2.4 GHz - QWERTY - Pan Nordic - sort - med 3 years NBD Advance Exchange
315 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dell KB500 - Tastatur - trådløs - 2.4 GHz - QWERTY - Pan Nordic - sort - med 3 years NBD Advance Exchange koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dell KB500 - Tastatur - trådløs - 2.4 GHz - QWERTY - Pan Nordic - sort - med 3 years NBD Advance Exchange koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK274 kr274 krKøb
2Proshop DK274 kr313 krKøb
3Dustin DK274 kr360,25 krKøb
4CS MEGASTORE DK315 kr354 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dell KB500 - Tastatur - trådløs - 2.4 GHz - QWERTY - Pan Nordic - sort - med 3 years NBD Advance Exchange

PriceData har fulgt prisen på Dell KB500 - Tastatur - trådløs - 2.4 GHz - QWERTY - Pan Nordic - sort - med 3 years NBD Advance Exchange i 179 dage. Laveste pris i perioden er 205 kr (registreret d. 24. februar 2026), højeste er 293 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 251 kr.

Den nuværende pris på 274 kr er 9% over normalprisen. Prisen er steget 20% den seneste måned. Der er registreret 31 prisfald og 37 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 70 prisændringer for Dell KB500 - Tastatur - trådløs - 2.4 GHz - QWERTY - Pan Nordic - sort - med 3 years NBD Advance Exchange. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 70 prisændringer for Dell KB500 - Tastatur - trådløs - 2.4 GHz - QWERTY - Pan Nordic - sort - med 3 years NBD Advance Exchange de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026274 kr47 kr (21%)
2. jun. 2026227 kr3 kr (1%)
1. jun. 2026224 kr2 kr (1%)
31. maj 2026222 kr2 kr (1%)
30. maj 2026224 kr1 kr (0%)
29. maj 2026223 kr5 kr (2%)
24. maj 2026218 kr4 kr (2%)
22. maj 2026222 kr2 kr (1%)
20. maj 2026220 kr4 kr (2%)
18. maj 2026216 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret