Gå til hovedindhold

DeepCool CH160 PLUS WH - Micro-ATX - micro ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (SFX / SFX-L) - hvid - USB/Lyd

DeepCoolComputerkomponenterEAN: 6933412765349
Pris fra 413 krtil 749 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 336 kr (45% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 410 kr 23. maj

Sammenlign priser på DeepCool CH160 PLUS WH - Micro-ATX - micro ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (SFX / SFX-L) - hvid - USB/Lyd og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 413 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DeepCool CH160 PLUS WH Tower Micro ATX Hvid
413 kr
Til butik
DeepCool CH160 PLUS WH Tower Micro ATX Hvid billede

Produktinformation

DeepCool CH160 PLUS WH - Micro-ATX - micro ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (SFX / SFX-L) - hvid - USB/Lyd

Produktspecifikationer

Artikel nr.: R-CH160-WHNGM0-G
EAN: 6933412765349
Varenr.: 1003541053
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DeepCool CH160 PLUS WH - Micro-ATX - micro ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (SFX / SFX-L) - hvid - USB/Lyd
469 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DeepCool CH160 PLUS - Kabinet - Minitower - Hvid
518 kr
Til butik
DeepCool CH160 PLUS - Kabinet - Minitower - Hvid billede

Produktinformation

Minitower, Micro-ATX, uden strømforsyning - understøtter SFX strømforsyning (op til 140mm lang), front med 2x USB 3.0, 1x USB 3.2 Gen 2 Type C & lyd tilslutninger, 1 x 2.5" / 1 x 3.5" drev pladser, vandkølingsplads: understøtter op til 240mm radiator, max CPU køler højde: 164 mm, max grafikkortlængde: 34.2 cm, front panel: mesh, side vindue: tempered glass, farve: hvid...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: DeepCool
Kategori: Kabinet
Artikel nr.: R-CH160-WHNGM0-G
EAN: 6933412765349
Varenr.: 3408164
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
DeepCool CH160 PLUS WH SFF pc-kabinet - hvid med hærdet glas
729 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
DeepCool CH160 PLUS WH SFF pc-kabinet - hvid med hærdet glas
749 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DeepCool CH160 PLUS WH - Micro-ATX - micro ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (SFX / SFX-L) - hvid - USB/Lyd koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DeepCool CH160 PLUS WH - Micro-ATX - micro ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (SFX / SFX-L) - hvid - USB/Lyd koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK413 kr413 krKøb
2CS MEGASTORE DK469 kr508 krKøb
3Proshop DK518 kr557 krKøb
4Boligcenter DK729 kr729 krKøb
5Vivas DK749 kr838 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DeepCool CH160 PLUS WH - Micro-ATX - micro ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (SFX / SFX-L) - hvid - USB/Lyd

PriceData har fulgt prisen på DeepCool CH160 PLUS WH - Micro-ATX - micro ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (SFX / SFX-L) - hvid - USB/Lyd i 181 dage. Laveste pris i perioden er 409 kr (registreret d. 17. december 2025), højeste er 599 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 430 kr.

Den nuværende pris på 413 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 29 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 56 prisændringer for DeepCool CH160 PLUS WH - Micro-ATX - micro ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (SFX / SFX-L) - hvid - USB/Lyd. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 56 prisændringer for DeepCool CH160 PLUS WH - Micro-ATX - micro ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (SFX / SFX-L) - hvid - USB/Lyd de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026413 kr1 kr (0%)
30. maj 2026412 kr1 kr (0%)
28. maj 2026413 kr1 kr (0%)
24. maj 2026412 kr2 kr (0%)
23. maj 2026410 kr2 kr (0%)
16. maj 2026412 kr2 kr (0%)
15. maj 2026410 kr2 kr (0%)
14. maj 2026412 kr2 kr (0%)
13. maj 2026410 kr3 kr (1%)
9. maj 2026413 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret