Gå til hovedindhold

De Buyer Mineral B Element -krepppanna, tillverkad av kolstål, 24 cm

De BuyerStegepanderEAN: 3011245615246
Pris fra 304 krtil 348 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 44 kr (13% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 248 kr 25. maj

Sammenlign priser på De Buyer Mineral B Element -krepppanna, tillverkad av kolstål, 24 cm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 304 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
de Buyer Crepe Pfanne Mineral B Element 24cm
304 kr
Til butik
de Buyer Crepe Pfanne Mineral B Element 24cm billede

Produktspecifikationer

Mærke: de buyer
Kategori: Pandekagepander
Farve: 4
Artikel nr.: DB5615-24
EAN: 3011245615246
Varenr.: 6502746
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
De Buyer Mineral B pandekagepande 24 cm
-24%305 kr
Før 400 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
De Buyer MINERAL B crepe pan - 24 diameter x 1.45 cm
305 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
De Buyer Mineral B Element -krepppanna, tillverkad av kolstål, 24 cm
348 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad De Buyer Mineral B Element -krepppanna, tillverkad av kolstål, 24 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad De Buyer Mineral B Element -krepppanna, tillverkad av kolstål, 24 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK304 kr343 krKøb
2KitchenTime DK305 kr354 krKøb
3Proshop DK305 kr344 krKøb
4Teknikproffset DK348 kr407 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for De Buyer Mineral B Element -krepppanna, tillverkad av kolstål, 24 cm

PriceData har fulgt prisen på De Buyer Mineral B Element -krepppanna, tillverkad av kolstål, 24 cm i 182 dage. Laveste pris i perioden er 248 kr (registreret d. 1. maj 2026), højeste er 375 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 293 kr.

Den nuværende pris på 304 kr er 4% over normalprisen. Prisen er steget 23% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 47 prisændringer for De Buyer Mineral B Element -krepppanna, tillverkad av kolstål, 24 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 47 prisændringer for De Buyer Mineral B Element -krepppanna, tillverkad av kolstål, 24 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026304 kr13 kr (4%)
31. maj 2026291 kr8 kr (3%)
29. maj 2026299 kr30 kr (11%)
28. maj 2026269 kr12 kr (5%)
27. maj 2026257 kr9 kr (4%)
25. maj 2026248 kr9 kr (4%)
23. maj 2026257 kr9 kr (4%)
17. maj 2026248 kr1 kr (0%)
15. maj 2026249 kr1 kr (0%)
10. maj 2026248 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret