Gå til hovedindhold

De Buyer DeBuyer 5610.32 Stegepande, jernpande, 32 cm induktion

De BuyerStegepanderEAN: 3011245610326
Pris fra 491 krtil 607 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 116 kr (19% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 485 kr 17. maj

Sammenlign priser på DeBuyer 5610.32 Stegepande, jernpande, 32 cm induktion og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 491 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
De Buyer Mineral B stegepande 32 cm
-38%491 kr
Før 789 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
De Buyer Mineral B stegepande 32 cm billede

Produktinformation

De Buyer Mineral B stegepande 32 cm

Produktspecifikationer

Mærke: De Buyer
Kategori: Stegepander
EAN: 3011245610326
Varenr.: 40524-05
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
De Buyer MINERAL B frying pan - 32 diameter x 4.5 cm
530 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DeBuyer 5610.32 Stegepande, jernpande, 32 cm induktion
544 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
De Buyer Mineral B Element -stekpanna, kolstål, 32 cm
607 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DeBuyer 5610.32 Stegepande, jernpande, 32 cm induktion koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DeBuyer 5610.32 Stegepande, jernpande, 32 cm induktion koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1KitchenTime DK491 kr540 krKøb
2Proshop DK530 kr569 krKøb
3CS MEGASTORE DK544 kr583 krKøb
4Teknikproffset DK607 kr666 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DeBuyer 5610.32 Stegepande, jernpande, 32 cm induktion

PriceData har fulgt prisen på DeBuyer 5610.32 Stegepande, jernpande, 32 cm induktion i 183 dage. Laveste pris i perioden er 479 kr (registreret d. 3. februar 2026), højeste er 646 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 535 kr.

Den nuværende pris på 491 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 30 prisfald og 30 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 59 prisændringer for DeBuyer 5610.32 Stegepande, jernpande, 32 cm induktion. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 59 prisændringer for DeBuyer 5610.32 Stegepande, jernpande, 32 cm induktion de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026491 kr39 kr (7%)
27. maj 2026530 kr42 kr (9%)
25. maj 2026488 kr42 kr (8%)
21. maj 2026530 kr45 kr (9%)
17. maj 2026485 kr45 kr (8%)
14. maj 2026530 kr39 kr (8%)
9. maj 2026491 kr29 kr (6%)
8. maj 2026520 kr29 kr (6%)
2. maj 2026491 kr39 kr (7%)
1. maj 2026530 kr31 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret