Gå til hovedindhold

de Buyer Mineral B Element - Stegepande - 28 diameter x 4.2 cm - 1.77 L - rund

De BuyerStegepanderEAN: 3011245610289
Pris fra 443 krtil 548 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 105 kr (19% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 407 kr 21. maj

Sammenlign priser på de Buyer Mineral B Element - Stegepande - 28 diameter x 4.2 cm - 1.77 L - rund og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 443 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
De Buyer Mineral B stegepande 28 cm
-38%443 kr
Før 712 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
De Buyer Mineral B stegepande 28 cm billede

Produktinformation

De Buyer Mineral B stegepande 28 cm

Produktspecifikationer

Mærke: De Buyer
Kategori: Stegepander
EAN: 3011245610289
Varenr.: 40524-04
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
de Buyer Mineral B Element - Stegepande - 28 diameter x 4.2 cm - 1.77 L - rund
446 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DeBuyer Mineral B Element frying pan - 28 diameter x 4.2 cm - 1.77 L
479 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
De Buyer Mineral B Element -stekpanna, kolstål, 28 cm
548 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad de Buyer Mineral B Element - Stegepande - 28 diameter x 4.2 cm - 1.77 L - rund koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad de Buyer Mineral B Element - Stegepande - 28 diameter x 4.2 cm - 1.77 L - rund koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1KitchenTime DK443 kr492 krKøb
2CS MEGASTORE DK446 kr485 krKøb
3Proshop DK479 kr518 krKøb
4Teknikproffset DK548 kr607 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for de Buyer Mineral B Element - Stegepande - 28 diameter x 4.2 cm - 1.77 L - rund

PriceData har fulgt prisen på de Buyer Mineral B Element - Stegepande - 28 diameter x 4.2 cm - 1.77 L - rund i 182 dage. Laveste pris i perioden er 407 kr (registreret d. 21. maj 2026), højeste er 650 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 474 kr.

Den nuværende pris på 443 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 38 prisfald og 35 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 72 prisændringer for de Buyer Mineral B Element - Stegepande - 28 diameter x 4.2 cm - 1.77 L - rund. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 72 prisændringer for de Buyer Mineral B Element - Stegepande - 28 diameter x 4.2 cm - 1.77 L - rund de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026443 kr3 kr (1%)
28. maj 2026446 kr3 kr (1%)
25. maj 2026443 kr3 kr (1%)
23. maj 2026446 kr3 kr (1%)
22. maj 2026443 kr36 kr (9%)
21. maj 2026407 kr1 kr (0%)
19. maj 2026408 kr21 kr (5%)
18. maj 2026429 kr21 kr (5%)
17. maj 2026408 kr23 kr (5%)
16. maj 2026431 kr6 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret