Gå til hovedindhold

Datalogic QuickScan Mobile QM2131 - Stregkodescanner - bærbar - lineær imager - 400 scan / sekund - afkodet - RF(433 MHz)

DatalogicByggematerialerEAN: 5712505522110
Pris fra 1.161 krtil 1.869 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 708 kr (38% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.069 kr 6. maj

Sammenlign priser på Datalogic QuickScan Mobile QM2131 - Stregkodescanner - bærbar - lineær imager - 400 scan / sekund - afkodet - RF(433 MHz) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1161 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Datalogic QuickScan Mobile QM2131 Stregkodescanner
1.161 kr
Til butik
Datalogic QuickScan Mobile QM2131 Stregkodescanner billede

Produktinformation

Datalogic QuickScan Mobile QM2131 - Stregkodescanner - bærbar - lineær imager - 400 scan / sekund - afkodet - RF(433 MHz)

Produktspecifikationer

Mærke: Datalogic
Artikel nr.: QM2131-BK-433K1
EAN: 5712505522110
Varenr.: 989738154
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Datalogic Quickscan I QM2131 - 1D Wireless Barcode Scanner (includes Cable and Cradle)
1.169 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Datalogic QuickScan Mobile QM2131 - Stregkodescanner - bærbar - lineær imager - 400 scan / sekund - afkodet - RF(433 MHz)
1.191 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Datalogic Quickscan Qm2131 1d Usb-kit 433mhz Sort
1.869 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Datalogic QuickScan Mobile QM2131 - Stregkodescanner - bærbar - lineær imager - 400 scan / sekund - afkodet - RF(433 MHz) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Datalogic QuickScan Mobile QM2131 - Stregkodescanner - bærbar - lineær imager - 400 scan / sekund - afkodet - RF(433 MHz) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.161 kr1.161 krKøb
2Proshop DK1.169 kr1.169 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.191 kr1.191 krKøb
4Dustin DK1.869 kr1.955,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Datalogic QuickScan Mobile QM2131 - Stregkodescanner - bærbar - lineær imager - 400 scan / sekund - afkodet - RF(433 MHz)

PriceData har fulgt prisen på Datalogic QuickScan Mobile QM2131 - Stregkodescanner - bærbar - lineær imager - 400 scan / sekund - afkodet - RF(433 MHz) i 185 dage. Laveste pris i perioden er 1.069 kr (registreret d. 6. maj 2026), højeste er 1.187 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.133 kr.

Den nuværende pris på 1.161 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 8% den seneste måned. Der er registreret 48 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 73 prisændringer for Datalogic QuickScan Mobile QM2131 - Stregkodescanner - bærbar - lineær imager - 400 scan / sekund - afkodet - RF(433 MHz). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 73 prisændringer for Datalogic QuickScan Mobile QM2131 - Stregkodescanner - bærbar - lineær imager - 400 scan / sekund - afkodet - RF(433 MHz) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 20261.161 kr23 kr (2%)
8. maj 20261.184 kr3 kr (0%)
7. maj 20261.187 kr118 kr (11%)
6. maj 20261.069 kr5 kr (0%)
5. maj 20261.074 kr5 kr (0%)
4. maj 20261.079 kr5 kr (0%)
3. maj 20261.084 kr5 kr (0%)
2. maj 20261.089 kr5 kr (0%)
1. maj 20261.094 kr5 kr (0%)
30. apr. 20261.099 kr6 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret