Gå til hovedindhold

Datalogic QuickScan I QBT2131 - 1D Wireless Barcode Scanner (includes USB Cable and Cradle)

DatalogicByggematerialerEAN: 5712505605318
Pris fra 1.258 krtil 1.994 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 736 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.203 kr 15. mar.

Sammenlign priser på Datalogic QuickScan I QBT2131 - 1D Wireless Barcode Scanner (includes USB Cable and Cradle) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1258 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Datalogic QuickScan QBT2131 Stregkodescanner
1.258 kr
Til butik
Datalogic QuickScan QBT2131 Stregkodescanner billede

Produktinformation

Datalogic QuickScan QBT2131 - Stregkodescanner - bærbar - lineær imager - 400 scan / sekund - afkodet - USB, Bluetooth 3.0

Produktspecifikationer

Mærke: Datalogic
Artikel nr.: QBT2131-BK-BTK1
EAN: 5712505605318
Varenr.: 989738158
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Datalogic QuickScan I QBT2131 - 1D Wireless Barcode Scanner (includes USB Cable and Cradle)
1.328 kr
Til butik
Datalogic QuickScan I QBT2131 - 1D Wireless Barcode Scanner (includes USB Cable and Cradle) billede

Produktinformation

Datalogic QuickScan 2131 er en entry-level-serie af håndholdte, kablede og trådløse 1D lineære imagere, designet til at opfylde detailhandelens behov til en overkommelig pris. Kompakt, let ergonomisk design: Bygget til behagelig daglig brug ved hyppige scanningopgaver. Hurtig, pålidelig læsning af 1D-stregkoder: Leverer pålidelig ydelse på de fleste almindelige 1D-koder til effektiv kassebetjening og datafangst. Ekstra bred scanningsvinkel med udvidet scanningslinje: Hjælper med at indlæse længere og bredere stregkoder, herunder dem på forsyningsregninger og i produktion af elektroniske komponenter. Tyndere, lysere scanningslinje: Forbedrer synligheden og understøtter scanning i bredere vinkler uden at øge scanningsafstanden, hvilket forbedrer arbejdsgangens effektivitet. Trådløse tilslutningsmuligheder: QBT2100 integrerer Bluetooth trådløs teknologi for mobilitet. Understøttelse af stregkoder på mobils skærm og nem fjernadministration: Læser stregkoder fra mobiltelefonskærme, scanner loyalitetskort og andre 1D-koder og muliggør opdateringer og konfiguration via Host Download-applikationen. Med fleksible kablede eller trådløse modeller og vidvinklet scanningsydelse passer QuickScan 2100 Series til daglig, generel stregkodescanning i detailhandlen og videre. Leveres med scanner, base Station og USB Cable 90A052258...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Datalogic
Kategori: Stregkodelaeser
Artikel nr.: QBT2131-BK-BTK1
EAN: 5712505605318
Varenr.: 2514293
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Datalogic QuickScan QBT2131 stregkodescanner - trådløs med ladestation
1.499 kr
Til butik
Datalogic QuickScan QBT2131 stregkodescanner - trådløs med ladestation billede

Produktinformation

Effektiv trådløs stregkodescanner til kontor og butikDatalogic QuickScan QBT2131 er en brugervenlig, trådløs stregkodescanner til daglig registrering af varer og dokumenter. Den leveres med kabel og praktisk ladestation, så du nemt kan docke scanneren mellem opgaver. Ideel i kassen, på lageret eller i receptionen, hvor hurtig og pålidelig scanning er vigtig.Designet til nem brugDen ergonomiske håndscanner ligger behageligt i hånden og giver fleksibilitet i arbejdsgangen uden forstyrrende ledninger. Ladestationen holder arbejdspladsen ryddelig og gør det enkelt at have scanneren klar til næste kunde.Produkttype: Trådløs stregkodescannerModel: QuickScan QBT2131Inkluderet: Kabel og ladestationBrand: Datalogic...

Produktspecifikationer

Mærke: Datalogic
Kategori: Stregkodelæsere
Vægt: 1.17g
EAN: 5712505605318
Varenr.: 2073836
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Datalogic QuickScan QBT2131 stregkodescanner - trådløs med ladestation
1.519 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Datalogic QuickScan QBT2131 Stregkodescanner
1.549 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Datalogic Quickscan Qbt2131 Usb/bt Kit + Base/charge Station Black
1.994 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Datalogic QuickScan I QBT2131 - 1D Wireless Barcode Scanner (includes USB Cable and Cradle) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Datalogic QuickScan I QBT2131 - 1D Wireless Barcode Scanner (includes USB Cable and Cradle) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.258 kr1.258 krKøb
2Proshop DK1.328 kr1.328 krKøb
3Boligcenter DK1.499 kr1.499 krKøb
4Vivas DK1.519 kr1.598 krKøb
5Ultrashop1.549 kr1.549 krKøb
6Dustin DK1.994 kr2.080,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Datalogic QuickScan I QBT2131 - 1D Wireless Barcode Scanner (includes USB Cable and Cradle)

PriceData har fulgt prisen på Datalogic QuickScan I QBT2131 - 1D Wireless Barcode Scanner (includes USB Cable and Cradle) i 175 dage. Laveste pris i perioden er 1.030 kr (registreret d. 18. december 2025), højeste er 1.320 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.222 kr.

Den nuværende pris på 1.258 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for Datalogic QuickScan I QBT2131 - 1D Wireless Barcode Scanner (includes USB Cable and Cradle). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for Datalogic QuickScan I QBT2131 - 1D Wireless Barcode Scanner (includes USB Cable and Cradle) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.258 kr62 kr (5%)
26. maj 20261.320 kr33 kr (3%)
20. maj 20261.287 kr54 kr (4%)
16. maj 20261.233 kr11 kr (1%)
26. apr. 20261.244 kr7 kr (1%)
16. apr. 20261.237 kr7 kr (1%)
8. apr. 20261.244 kr19 kr (2%)
3. apr. 20261.225 kr3 kr (0%)
2. apr. 20261.228 kr8 kr (1%)
1. apr. 20261.220 kr3 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret