Gå til hovedindhold

Datalogic Quickscan I QM2131 - 1D Wireless Barcode Scanner (includes Cable and Cradle)

DatalogicByggematerialerEAN: 5712505522110
Pris fra 1.183 krtil 1.869 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 686 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.069 kr 6. maj

Sammenlign priser på Datalogic Quickscan I QM2131 - 1D Wireless Barcode Scanner (includes Cable and Cradle) og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1183 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Datalogic QuickScan Mobile QM2131 Stregkodescanner
1.183 kr
Til butik
Datalogic QuickScan Mobile QM2131 Stregkodescanner billede

Produktinformation

Datalogic QuickScan Mobile QM2131 - Stregkodescanner - bærbar - lineær imager - 400 scan / sekund - afkodet - RF(433 MHz)

Produktspecifikationer

Mærke: Datalogic
Artikel nr.: QM2131-BK-433K1
EAN: 5712505522110
Varenr.: 989738154
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Datalogic Quickscan I QM2131 - 1D Wireless Barcode Scanner (includes Cable and Cradle)
1.191 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Datalogic Quickscan Qm2131 1d Usb-kit 433mhz Sort
1.869 kr
Til butik
Datalogic Quickscan Qm2131 1d Usb-kit 433mhz Sort billede

Produktinformation

Kompakt håndholdt design reducerer træthed ved gentagne scanninger CCD-sensor læser 1D-koder pålideligt fra mørke til 120 000 lux 433 MHz trådløs tilstand og USB-kablet tilstand giver fleksible arbejdsgange Batteriet understøtter cirka 30 000 aflæsninger pr. opladning, oplades på 4 t 1,5 m USB-kabel og dockingstation gør brug ved faste arbejdsstationer enklere...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Datalogic
Kategori: Stregkodescannere
Artikel nr.: QM2131-BK-433K1
EAN: 5712505522110
Varenr.: 5010881651

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Datalogic Quickscan I QM2131 - 1D Wireless Barcode Scanner (includes Cable and Cradle) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Datalogic Quickscan I QM2131 - 1D Wireless Barcode Scanner (includes Cable and Cradle) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.183 kr1.183 krKøb
2Proshop DK1.191 kr1.191 krKøb
3Dustin DK1.869 kr1.955,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Datalogic Quickscan I QM2131 - 1D Wireless Barcode Scanner (includes Cable and Cradle)

PriceData har fulgt prisen på Datalogic Quickscan I QM2131 - 1D Wireless Barcode Scanner (includes Cable and Cradle) i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.069 kr (registreret d. 6. maj 2026), højeste er 1.187 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.133 kr.

Den nuværende pris på 1.183 kr er 4% over normalprisen. Prisen er steget 10% den seneste måned. Der er registreret 47 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 74 prisændringer for Datalogic Quickscan I QM2131 - 1D Wireless Barcode Scanner (includes Cable and Cradle). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 74 prisændringer for Datalogic Quickscan I QM2131 - 1D Wireless Barcode Scanner (includes Cable and Cradle) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.183 kr22 kr (2%)
9. maj 20261.161 kr23 kr (2%)
8. maj 20261.184 kr3 kr (0%)
7. maj 20261.187 kr118 kr (11%)
6. maj 20261.069 kr5 kr (0%)
5. maj 20261.074 kr5 kr (0%)
4. maj 20261.079 kr5 kr (0%)
3. maj 20261.084 kr5 kr (0%)
2. maj 20261.089 kr5 kr (0%)
1. maj 20261.094 kr5 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret