Gå til hovedindhold

Dantoy - Green Garden - Morgenmadssæt - 29 dele

DantoyRollespilEAN: 5701217042030
Pris fra 89 krtil 311,25 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 222,25 kr (71% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Dantoy - Green Garden - Morgenmadssæt - 29 dele og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 89 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dantoy Green Garden - Breakfast Set
-25%89 kr
Før 119 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Dantoy Green Garden - Breakfast Set billede

Produktinformation

Rollespils-morgensmadssæt med 29 dele til fantasifuld madlavnings- og serveringsleg, velegnet til både inde- og udendørs brug. Dantoy Green Garden - Breakfast Set lader børn invitere hele familien til et lækkert morgenbord med ting som brød, æg, ost og en pande til tilberedning, og understøtter både fantasi og motorik. 29-delt sæt i rolige Green Garden-farver Indeholder brød, æg, ost og en pande til madlavningsleg Designet til inde- og udendørs leg Anbefalet alder: 2+ år Danskproduceret legetøj Fremstillet af Svanemærket plast Kan tåle opvaskemaskine Indeholder ingen skadelige stoffer Ideelt til hverdagens rolleleg, der opmuntrer til læring, udforskning og leg sammen.

Produktspecifikationer

Mærke: Dantoy
Kategori: Rolleleg
Artikel nr.: 4203
EAN: 5701217042030
Varenr.: 3094321
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Dantoy Green Garden - Morgenmadssæt (4203)
120 kr
Til butik
Dantoy Green Garden - Morgenmadssæt (4203) billede

Produktinformation

Forkæl hele familien med et lækkert morgenbord med morgenmadssættet fra Green Garden. Et stort sæt med masser af muligheder for fantasifulde rollelege med madlavning og servering, som egner sig til både udendørs og indendørs leg. Med dette fine morgenmadssæt fra Green Garden kan du blive inviteret til et stort, lækkert morgenbord. Sættet indeholder blandt andet brød, æg og ost samt en pande til madlavning. Morgenmadssættet styrker både barnets fantasi og motorik, når morgenmaden skal tilberedes og serveres. Sættet er velegnet til leg både ude og inde. Det er oplagt at udvide legen sammen med andre sæt fra Green Garden, som alle er med til at understøtte leg, læring og udforskning. Kombiner eventuelt morgenmadssættet med andre madsæt, så der nu er endnu mere at spise. Green Garden-universet indbyder til at lege med mange af de hverdagsopgaver, der følger med at holde hus og have. Morgenmadssættet er danskproduceret legetøj fra Dantoy lavet af svanemærket plast. Sættet består af 29 dele i fine, rolige Green Garden-farver. Anbefalet aldersgruppe for dette produkt er 2+ år. Produceret i Danmark, Indeholder ingen skadelige stoffer, Tåler opvaskemaskine, Svanemærket - til gavn for sundhed og miljø. Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Dantoy
Kategori: Legesæt
EAN: 5701217042030
Varenr.: D30915
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Dantoy Green Garden - Morgenmad
129,95 kr
Til butik
Gå til Legebyen DK
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Dantoy - Green Garden - Morgenmadssæt - 29 dele
-20%135,96 kr
Før 169,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Legeservice, morgenmad, plast, 29 dele
311,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dantoy - Green Garden - Morgenmadssæt - 29 dele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dantoy - Green Garden - Morgenmadssæt - 29 dele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK89 kr128 krKøb
2Teknikproffset DK120 kr179 krKøb
3Gucca.dk129,95 kr129,95 krKøb
4Legebyen DK135,96 kr174,96 krKøb
5Nova Nordic A/S311,25 kr311,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dantoy - Green Garden - Morgenmadssæt - 29 dele

PriceData har fulgt prisen på Dantoy - Green Garden - Morgenmadssæt - 29 dele i 181 dage. Laveste pris i perioden er 89 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 169,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 125 kr.

Den nuværende pris på 89 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Dantoy - Green Garden - Morgenmadssæt - 29 dele. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Dantoy - Green Garden - Morgenmadssæt - 29 dele de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 202689 kr30 kr (25%)
9. apr. 2026119 kr1 kr (1%)
25. mar. 2026118 kr11,95 kr (9%)
24. mar. 2026129,95 kr11,95 kr (10%)
21. mar. 2026118 kr51,95 kr (31%)
19. mar. 2026169,95 kr10 kr (6%)
18. mar. 2026159,95 kr17,95 kr (13%)
17. mar. 2026142 kr33 kr (30%)
15. jan. 2026109 kr6 kr (5%)
14. jan. 2026115 kr3 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret