Gå til hovedindhold

Dansani Højskab med 1 låge 172,8x30x35 cm. Venstrehængslet. Varm eg

DansaniSanitetEAN: 5713804383501
Pris fra 2.428 krtil 3.235 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 807 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.405,14 kr 22. maj

Sammenlign priser på Dansani Højskab med 1 låge 172,8x30x35 cm. Venstrehængslet. Varm eg og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2428 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dansani Mido+ højskab, 30x172,8 cm, venstre, eg
-19%2.428 kr
Før 2.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Dansani Mido+ højskab, 30x172,8 cm, venstre, eg billede

Produktinformation

Pladsoptimerende højskab fra Dansani Det væghængte Mido+ højskab fra Dansani, giver mulighed for smartere opbevaring af toiletartikler på badeværelset og kan kombineres med flere højskabe for mere opbevaringsplads. Et par fordele ved Mido+ højskabet: Kom...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Dansani
Kategori: Møbler & tilbehør
Farve: oak
Størrelse: 172.8x30x35 cm
EAN: 5713804383501
Varenr.: 780938439
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dansani højskab m/1 låge - 172,8x30x35 cm glat, varm eg, venstre
2.718 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Dansani Højskab med 1 låge 172,8x30x35 cm. Venstrehængslet. Varm eg
3.082,5 kr
Til butik
Dansani Højskab med 1 låge 172,8x30x35 cm. Venstrehængslet. Varm eg billede

Produktinformation

Mido+ højskab i tidsløst design, udført i 16 mm melaminbelagt spånplade med ABS-kanter. Skabene bliver leveret samlet inkl. justeringsbeslag til montering på væg og inkl. hvid bagklædning på hvide højskabe og alufarvet på andre dekorer.Højskabet leveres d...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Dansani
Kategori: Højskabe
EAN: 5713804383501
Varenr.: 780938439
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Dansani Mido+ højskab, 30x172,8 cm, venstre, eg
3.235 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dansani Højskab med 1 låge 172,8x30x35 cm. Venstrehængslet. Varm eg koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dansani Højskab med 1 låge 172,8x30x35 cm. Venstrehængslet. Varm eg koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS2.428 kr2.428 krKøb
2CS MEGASTORE DK2.718 kr2.917 krKøb
3vvsfittings.dk3.082,5 kr3.082,5 krKøb
4BilligVVS DK3.235 kr3.235 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dansani Højskab med 1 låge 172,8x30x35 cm. Venstrehængslet. Varm eg

PriceData har fulgt prisen på Dansani Højskab med 1 låge 172,8x30x35 cm. Venstrehængslet. Varm eg i 182 dage. Laveste pris i perioden er 2.405,14 kr (registreret d. 22. maj 2026), højeste er 2.863 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.655 kr.

Den nuværende pris på 2.428 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for Dansani Højskab med 1 låge 172,8x30x35 cm. Venstrehængslet. Varm eg. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for Dansani Højskab med 1 låge 172,8x30x35 cm. Venstrehængslet. Varm eg de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20262.428 kr22,86 kr (1%)
22. maj 20262.405,14 kr278,86 kr (10%)
12. maj 20262.684 kr3 kr (0%)
10. maj 20262.687 kr176 kr (6%)
9. maj 20262.863 kr176 kr (7%)
6. maj 20262.687 kr25 kr (1%)
5. maj 20262.712 kr25 kr (1%)
30. apr. 20262.687 kr3 kr (0%)
18. apr. 20262.684 kr2 kr (0%)
17. apr. 20262.686 kr13 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret