Gå til hovedindhold

Danfoss FHF-R Reduktionsstykke 1''-3/4'' til manifold. Sæt af 2stk.

DanfossEludstyrEAN: 5702420081182
Pris fra 61 krtil 95 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 34 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 60,18 kr 10. maj

Sammenlign priser på Danfoss FHF-R Reduktionsstykke 1''-3/4'' til manifold. Sæt af 2stk. og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 61 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Danfoss FHF-R Reduktionsstykke 1´´-3/4´´ til manifold. Sæt af 2stk.
61 kr
Til butik
Danfoss FHF-R Reduktionsstykke 1´´-3/4´´ til manifold. Sæt af 2stk. billede

Produktinformation

Danfoss reduktionsstykke FHF-R 1´´ x 3/4 2 stk Til manifold

Produktspecifikationer

Mærke: Danfoss
Kategori: Manifold
EAN: 5702420081182
Varenr.: 225941
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
FHF-R Reduktionsstykke 2 stk.
61,93 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Danfoss reduktionsstykke 1x 3/4, sæt af 2 stk
69 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
70 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Danfoss FHF-R - Reduktionsstykker, 1" x "
73,5 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Danfoss reduktionsstykke 1x 3/4, sæt af 2 stk
75 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Danfoss FHD-R 1-3/4 - reduktionsstk. 2 stk. til manifold
84 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Danfoss reduktionsstykke 1x 3/4, sæt af 2 stk
95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Danfoss FHF-R Reduktionsstykke 1''-3/4'' til manifold. Sæt af 2stk. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Danfoss FHF-R Reduktionsstykke 1''-3/4'' til manifold. Sæt af 2stk. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk61 kr61 krKøb
2EL-GROSSISTEN61,93 kr61,93 krKøb
3LavprisVVS69 kr69 krKøb
4vvsfittings.dk70 kr70 krKøb
5WATTOO.DK73,5 kr73,5 krKøb
6BilligVVS DK75 kr75 krKøb
7CS MEGASTORE DK84 kr123 krKøb
8CompletVVS95 kr95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Danfoss FHF-R Reduktionsstykke 1''-3/4'' til manifold. Sæt af 2stk.

PriceData har fulgt prisen på Danfoss FHF-R Reduktionsstykke 1''-3/4'' til manifold. Sæt af 2stk. i 181 dage. Laveste pris i perioden er 52 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 70 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 64 kr.

Den nuværende pris på 61 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Danfoss FHF-R Reduktionsstykke 1''-3/4'' til manifold. Sæt af 2stk.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Danfoss FHF-R Reduktionsstykke 1''-3/4'' til manifold. Sæt af 2stk. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202661 kr
16. maj 202661,93 kr1,75 kr (3%)
10. maj 202660,18 kr8,82 kr (13%)
18. apr. 202669 kr1 kr (1%)
17. apr. 202670 kr1 kr (1%)
11. apr. 202669 kr
3. apr. 202668,75 kr7,75 kr (13%)
2. apr. 202661 kr4 kr (6%)
9. mar. 202665 kr3,75 kr (5%)
8. mar. 202668,75 kr3,75 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret