Gå til hovedindhold

Danfoss FHF-C Samlestykke 1´´ til manifold. Sæt af 2stk.

DanfossEludstyrEAN: 5702420081175
Pris fra 76 krtil 129 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 53 kr (41% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 74,74 kr 10. maj

Sammenlign priser på Danfoss FHF-C Samlestykke 1´´ til manifold. Sæt af 2stk. og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 76 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
76 kr
Til butik
Danfoss FHF-C Samlestykke 1´´ til manifold. Sæt af 2stk. billede

Produktinformation

Danfoss samlestykke 1´´ FHF-C 2 stk. Til manifold

Produktspecifikationer

Mærke: Danfoss
Kategori: Manifold
EAN: 5702420081175
Varenr.: 52421
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
FHF-C SAMLESTYKKE T/1" FORD.RØR
76,89 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Danfoss samlestykke til gulvvarme fordelerrør, 2 stk
85 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Fhf-C Samlestykke T/1" Ford.Rør
92,35 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Fhf-c samlestykke t/1" ford.rør
96,25 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DANFOSS FHF-C samlestykke til 1 fordelerrør
101 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Danfoss samlestykke til gulvvarme fordelerrør, 2 stk
129 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Danfoss FHF-C Samlestykke 1´´ til manifold. Sæt af 2stk. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Danfoss FHF-C Samlestykke 1´´ til manifold. Sæt af 2stk. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk76 kr76 krKøb
2EL-GROSSISTEN76,89 kr76,89 krKøb
3BilligVVS DK85 kr85 krKøb
4Billigelogvvs.dk92,35 kr92,35 krKøb
5MaintainIt96,25 kr96,25 krKøb
6CS MEGASTORE DK101 kr140 krKøb
7CompletVVS129 kr129 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Danfoss FHF-C Samlestykke 1´´ til manifold. Sæt af 2stk.

PriceData har fulgt prisen på Danfoss FHF-C Samlestykke 1´´ til manifold. Sæt af 2stk. i 181 dage. Laveste pris i perioden er 74,74 kr (registreret d. 10. maj 2026), højeste er 85 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 79 kr.

Den nuværende pris på 76 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Danfoss FHF-C Samlestykke 1´´ til manifold. Sæt af 2stk.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Danfoss FHF-C Samlestykke 1´´ til manifold. Sæt af 2stk. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202676 kr
29. maj 202676,5 kr
27. maj 202676 kr
16. maj 202676,89 kr2,15 kr (3%)
10. maj 202674,74 kr10,26 kr (12%)
9. maj 202685 kr6,81 kr (9%)
7. maj 202678,19 kr6,81 kr (8%)
6. maj 202685 kr6,81 kr (9%)
21. mar. 202678,19 kr
20. mar. 202679 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret