Gå til hovedindhold

Damixa TMC kar-brusebat. - fork. m.fork. greb. Uden rosetter 27650.00C

DamixaSanitetEAN: 5708516096894
Pris fra 1.747 krtil 2.043,11 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 296,11 kr (14% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.746 kr 3. mar.

Sammenlign priser på Damixa TMC kar-brusebat. - fork. m.fork. greb. Uden rosetter 27650.00C og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1747 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Damixa TMC kar-/brusearmatur, krom
1.747 kr
Til butik
Damixa TMC kar-/brusearmatur, krom billede

Produktinformation

En klassiker fra Damixa. Den populære termostat er et stilrent produkt i den velkendte Damixa kvalitet. Med både Vandsparefunktion og Anti-Skoldning for ekstra sikkerhed er der heller ikke sparet på funktionerne. Leveres uden rosetter og forskruninger.

Produktspecifikationer

Mærke: Damixa
Kategori: Blandingsbatterier og armaturer
Artikel nr.: 276500091
EAN: 5708516096894
Varenr.: 2895981
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Damixa TMC kararmatur , krom
1.799 kr
Til butik
Damixa TMC kararmatur , krom billede

Produktinformation

Skal du have kombineret kar-/brusebad, men mangler et enkelt batteri til formålet? Så er vores standard kar-/brusebatteri fra Damixa TMC med 150mm Center afstand et udemærket bud, hvis du atså er til krom-looket det giver. Kar-/brusebatteriet har indbygge...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Damixa
Kategori: Kar & armaturer
Farve: chrome
EAN: 5708516096894
Varenr.: 727811704
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Damixa TMC Kar- /Brusebatteri m/Termostat, u/Rosetter, Krom
1.806 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Damixa TMC kar-brusebat. - fork. m.fork. greb. Uden rosetter 27650.00C
1.815 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Damixa TMC kararmatur , krom
-8%2.015 kr
Før 2.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Damixa TMC kar/brus u/ros+ex forkrom.
2.043,11 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Damixa TMC kar-brusebat. - fork. m.fork. greb. Uden rosetter 27650.00C koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Damixa TMC kar-brusebat. - fork. m.fork. greb. Uden rosetter 27650.00C koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.747 kr1.747 krKøb
2CompletVVS1.799 kr1.799 krKøb
3Elvvs.dk1.806 kr1.806 krKøb
4CS MEGASTORE DK1.815 kr1.815 krKøb
5BilligVVS DK2.015 kr2.015 krKøb
6EL-GROSSISTEN2.043,11 kr2.043,11 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Damixa TMC kar-brusebat. - fork. m.fork. greb. Uden rosetter 27650.00C

PriceData har fulgt prisen på Damixa TMC kar-brusebat. - fork. m.fork. greb. Uden rosetter 27650.00C i 181 dage. Laveste pris i perioden er 1.659 kr (registreret d. 3. februar 2026), højeste er 1.747 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.706 kr.

Den nuværende pris på 1.747 kr er 2% over normalprisen. Der er registreret 3 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for Damixa TMC kar-brusebat. - fork. m.fork. greb. Uden rosetter 27650.00C. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for Damixa TMC kar-brusebat. - fork. m.fork. greb. Uden rosetter 27650.00C de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. apr. 20261.747 kr1 kr (0%)
3. mar. 20261.746 kr87 kr (5%)
8. feb. 20261.659 kr50 kr (3%)
7. feb. 20261.709 kr50 kr (3%)
5. feb. 20261.659 kr50 kr (3%)
4. feb. 20261.709 kr50 kr (3%)
3. feb. 20261.659 kr87 kr (5%)
6. jan. 20261.746 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret