Gå til hovedindhold

Damixa Silhouet termostatarmatur til kar/brus børstet messing PVD

DamixaSanitetEAN: 5708516827948
Pris fra 2.398 krtil 2.886,83 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 488,83 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.367 kr 5. apr.

Sammenlign priser på Damixa Silhouet termostatarmatur til kar/brus børstet messing PVD og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2398 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Damixa Silhouet kararmatur, børstet messing
2.398 kr
Til butik
Damixa Silhouet kararmatur, børstet messing billede

Produktinformation

Silhouet serien fra Damixa er armaturer hvor funktion og design giver mening og hænger sammen. Sammen med det danske prisvindende designfirma Halskov & Dalsgaard Design har Damixa skabt et flot, rent og slankt udtryk der passer ind i tidens køkken og bade...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Damixa
Kategori: Badekar & spabade
Farve: brushed brass
EAN: 5708516827948
Varenr.: 722159787
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Damixa Silhouet tmc kar/brus - med tud. børstet messing pvd
2.437 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Damixa Silhouet termostatarmatur til kar/brus børstet messing PVD
2.437 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Damixa Silhouet kararmatur, børstet messing
-7%2.499 kr
Før 2.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Damixa Silhouet kararmatur, brstet messing
2.507 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Damixa Silhouet kararmatur, børstet messing
-10%2.525 kr
Før 2.805 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Damixa silhouet tmc kar/brus armatur med tud. Børstet messing pvd
2.870 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Damixa Silhouet TMC kar/brus med tud børstet messing
2.886,83 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Damixa Silhouet termostatarmatur til kar/brus børstet messing PVD koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Damixa Silhouet termostatarmatur til kar/brus børstet messing PVD koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS2.398 kr2.398 krKøb
2CS MEGASTORE DK2.437 kr2.437 krKøb
3Proshop DK2.437 kr2.437 krKøb
4CompletVVS2.499 kr2.499 krKøb
5WATTOO.DK2.507 kr2.507 krKøb
6BilligVVS DK2.525 kr2.525 krKøb
7vvsfittings.dk2.870 kr2.870 krKøb
8EL-GROSSISTEN2.886,83 kr2.886,83 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Damixa Silhouet termostatarmatur til kar/brus børstet messing PVD

PriceData har fulgt prisen på Damixa Silhouet termostatarmatur til kar/brus børstet messing PVD i 182 dage. Laveste pris i perioden er 2.160 kr (registreret d. 3. januar 2026), højeste er 2.613 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.391 kr.

Den nuværende pris på 2.398 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Damixa Silhouet termostatarmatur til kar/brus børstet messing PVD. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Damixa Silhouet termostatarmatur til kar/brus børstet messing PVD de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20262.398 kr38 kr (2%)
29. maj 20262.436 kr11 kr (0%)
13. maj 20262.447 kr1 kr (0%)
9. maj 20262.448 kr20 kr (1%)
7. maj 20262.468 kr1 kr (0%)
5. maj 20262.467 kr100 kr (4%)
5. apr. 20262.367 kr56 kr (2%)
3. apr. 20262.423 kr35 kr (1%)
2. apr. 20262.458 kr6 kr (0%)
21. mar. 20262.464 kr47 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret