Gå til hovedindhold

Damixa Thermixa 400 termostatbatteri kar/bruser u/rosetter og forskruninger forkr

DamixaSanitetEAN: 5708516803072
Pris fra 1.780 krtil 2.014,52 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 234,52 kr (12% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Damixa Thermixa 400 termostatbatteri kar/bruser u/rosetter og forskruninger forkr og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1780 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Damixa Rowan Thermixa 400 kararmatur, krom
1.780 kr
Til butik
Damixa Rowan Thermixa 400 kararmatur, krom billede

Produktinformation

Damixa vægarmatur til kar og brusebad.Standard Egenskaber:- Keramisk kartusche- Standard 150mm CC- 1/2" tilslutning for bruser- Uden rosetter og excentriske forskruninger- Rub Clean- Omskifter i håndtag- Krom

Produktspecifikationer

Mærke: Damixa
Kategori: Badekar & spabade
Farve: chrome
EAN: 5708516803072
Varenr.: 722198604
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Damixa Rowan Thermixa 400 termostatarmatur til kar og brus, krom
1.809 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Damixa Thermixa 400 termostatbatteri kar/bruser u/rosetter og forskruninger forkr
1.837 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Damixa Rowan Thermixa 400 kararmatur, krom
1.899 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Damixa Rowan Thermixa 400 kararmatur, krom
1.979 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Damixa Thermixa 400 TMC kar & brus
2.014,52 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Damixa Thermixa 400 termostatbatteri kar/bruser u/rosetter og forskruninger forkr koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Damixa Thermixa 400 termostatbatteri kar/bruser u/rosetter og forskruninger forkr koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS1.780 kr1.780 krKøb
2Proshop DK1.809 kr1.809 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.837 kr1.837 krKøb
4CompletVVS1.899 kr1.899 krKøb
5BilligVVS DK1.979 kr1.979 krKøb
6EL-GROSSISTEN2.014,52 kr2.014,52 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Damixa Thermixa 400 termostatbatteri kar/bruser u/rosetter og forskruninger forkr

PriceData har fulgt prisen på Damixa Thermixa 400 termostatbatteri kar/bruser u/rosetter og forskruninger forkr i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.647 kr (registreret d. 3. januar 2026), højeste er 1.878 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.790 kr.

Den nuværende pris på 1.780 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Damixa Thermixa 400 termostatbatteri kar/bruser u/rosetter og forskruninger forkr. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Damixa Thermixa 400 termostatbatteri kar/bruser u/rosetter og forskruninger forkr de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.780 kr29 kr (2%)
28. maj 20261.809 kr28 kr (2%)
17. maj 20261.837 kr8,14 kr (0%)
10. maj 20261.828,86 kr8,14 kr (0%)
6. maj 20261.837 kr1 kr (0%)
2. maj 20261.838 kr40 kr (2%)
20. apr. 20261.878 kr14 kr (1%)
17. apr. 20261.864 kr35 kr (2%)
14. apr. 20261.829 kr18 kr (1%)
31. mar. 20261.811 kr35 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret