Gå til hovedindhold

Damixa Thermixa 700 termostat til brus med rossetter. Mat sort

DamixaSanitetEAN: 5708516832874
Pris fra 1.578,43 krtil 1.999 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 420,57 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.519 kr 30. maj

Sammenlign priser på Thermixa 700 termostat til brus med rossetter. Mat sort og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1578.43 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Thermixa 700 termostat til brus med rossetter. Mat sort
1.578,43 kr
Til butik
Thermixa 700 termostat til brus med rossetter. Mat sort billede

Produktinformation

Thermixa 700 termostat til brus med rossetter. Mat sort

Produktspecifikationer

EAN: 5708516832874
Varenr.: 15842744238415
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Damixa Pine Thermixa 700 brusearmatur, mat sort
-10%1.670 kr
Før 1.855 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Damixa Pine Thermixa 700 brusearmatur, mat sort billede

Produktinformation

Pine Produkter med unikke profiler, der skiller sig ud fra mængden Ved at drage inspiration fra Rounded Square-trenden har designeren Claus Rantzau udfordret ideen om udelukkende runde armaturer. Når de skarpe og kantede snit møder de bløde og afrundede...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Damixa
Kategori: Bruseren
Farve: black
EAN: 5708516832874
Varenr.: 722160711
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Damixa thermixa 700 brusetermostat mat sort
1.735 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Damixa Pine Thermixa 700 brusearmatur, mat sort
1.999 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Thermixa 700 termostat til brus med rossetter. Mat sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Thermixa 700 termostat til brus med rossetter. Mat sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN1.578,43 kr1.578,43 krKøb
2BilligVVS DK1.670 kr1.670 krKøb
3Elvvs.dk1.735 kr1.735 krKøb
4CompletVVS1.999 kr1.999 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Thermixa 700 termostat til brus med rossetter. Mat sort

PriceData har fulgt prisen på Thermixa 700 termostat til brus med rossetter. Mat sort i 181 dage. Laveste pris i perioden er 1.509 kr (registreret d. 3. februar 2026), højeste er 1.999 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.629 kr.

Den nuværende pris på 1.578,43 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Thermixa 700 termostat til brus med rossetter. Mat sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Thermixa 700 termostat til brus med rossetter. Mat sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20261.578,43 kr59,43 kr (4%)
30. maj 20261.519 kr151 kr (9%)
28. maj 20261.670 kr11 kr (1%)
25. maj 20261.659 kr80,57 kr (5%)
22. maj 20261.578,43 kr80,57 kr (5%)
6. maj 20261.659 kr11 kr (1%)
5. maj 20261.670 kr11 kr (1%)
3. maj 20261.659 kr140 kr (9%)
18. apr. 20261.519 kr140 kr (8%)
17. apr. 20261.659 kr140 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret