Gå til hovedindhold

Damixa Silhouet håndvaskarmatur medium størrelse, krom

DamixaSanitetEAN: 5708516823773
Pris fra 962 krtil 1.150,61 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 188,61 kr (16% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 926 kr 28. apr.

Sammenlign priser på Damixa Silhouet håndvaskarmatur medium størrelse, krom og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 962 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Damixa Silhouet hv armatur - medium størrelse, krom
962 kr
Til butik
Damixa Silhouet hv armatur - medium størrelse, krom billede

Produktspecifikationer

Kategori: Håndvaskearmaturer
Farve: 1
Artikel nr.: DAM-10196350
EAN: 5708516823773
Varenr.: 10178759
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Damixa Silhouet håndvaskarmatur, medium, krom
963 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Damixa Silhouet håndvaskarmatur, krom
963 kr
Til butik
Damixa Silhouet håndvaskarmatur, krom billede

Produktinformation

Damixa Silhouet håndvaskarmatur Silhouet armaturet er et perfekt valg til dig, der for eksempel er ved at renovere badeværelse og ønsker et enkelt, skandinavisk look. Det indgår i Damixas serie Silhouet, som er kendetegnet ved et tidløst, skandinavisk des...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Damixa
Kategori: Håndvaske
Farve: chrome
EAN: 5708516823773
Varenr.: 701437704
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Damixa Silhouet håndvaskarmatur, krom
-18%979 kr
Før 1.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Damixa Silhouet hndvaskarmatur medium, krom
979 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Damixa Silhouet håndvaskarmatur, krom
-9%1.004 kr
Før 1.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Damixa Silhouet håndvaskarmatur medium størrelse, krom
1.137,5 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Damixa Silhouet etgrebshåndvaskarmatur, medium, krom
1.150,61 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Damixa Silhouet håndvaskarmatur medium størrelse, krom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Damixa Silhouet håndvaskarmatur medium størrelse, krom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK962 kr1.001 krKøb
2Proshop DK963 kr1.002 krKøb
3LavprisVVS963 kr963 krKøb
4CompletVVS979 kr979 krKøb
5WATTOO.DK979 kr979 krKøb
6BilligVVS DK1.004 kr1.004 krKøb
7vvsfittings.dk1.137,5 kr1.137,5 krKøb
8EL-GROSSISTEN1.150,61 kr1.150,61 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Damixa Silhouet håndvaskarmatur medium størrelse, krom

PriceData har fulgt prisen på Damixa Silhouet håndvaskarmatur medium størrelse, krom i 180 dage. Laveste pris i perioden er 852 kr (registreret d. 3. februar 2026), højeste er 968 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 938 kr.

Den nuværende pris på 962 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Damixa Silhouet håndvaskarmatur medium størrelse, krom. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Damixa Silhouet håndvaskarmatur medium størrelse, krom de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026962 kr6 kr (1%)
12. maj 2026968 kr15 kr (2%)
5. maj 2026953 kr18 kr (2%)
2. maj 2026935 kr9 kr (1%)
28. apr. 2026926 kr9 kr (1%)
27. apr. 2026935 kr9 kr (1%)
24. apr. 2026926 kr9 kr (1%)
22. apr. 2026935 kr9 kr (1%)
20. apr. 2026926 kr9 kr (1%)
13. apr. 2026935 kr13 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret