Gå til hovedindhold

Damixa bøjning m/tap hvid 1/2' muffe og nippel

DamixaSanitetEAN: 5708516289517
Pris fra 69 krtil 102,75 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 33,75 kr (33% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Damixa bøjning m/tap hvid 1/2' muffe og nippel og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 69 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Damixa bøjning m/tap perlespray hvid
69 kr
Til butik
Damixa bøjning m/tap perlespray hvid billede

Produktspecifikationer

Mærke: DAMIXA
Kategori: Tilbehør til bruser
Farve: 1
Artikel nr.: 131852000
EAN: 5708516289517
Varenr.: 3388184
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Damixa bjning
70 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Damixa bøjning med tap til Perlespray
70 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Damixa bøjning til Perle-spray, mathvid
73 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Damixa bøjning t/perlespray
-10%80 kr
Før 89 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Damixa bøjning m/tap hvid. 131852
83,75 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Damixa bøjning m/tap perlespray hvid
93,04 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Damixa bøjning med med tap, hvid
99 kr
Til butik
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Damixa bøjning m/tap hvid 1/2' muffe og nippel
102,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Damixa bøjning m/tap hvid 1/2' muffe og nippel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Damixa bøjning m/tap hvid 1/2' muffe og nippel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK69 kr108 krKøb
2WATTOO.DK70 kr70 krKøb
3LavprisVVS70 kr70 krKøb
4Proshop DK73 kr112 krKøb
5BilligVVS DK80 kr80 krKøb
6vvsfittings.dk83,75 kr83,75 krKøb
7EL-GROSSISTEN93,04 kr93,04 krKøb
8CompletVVS99 kr99 krKøb
9VVS.dk102,75 kr102,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Damixa bøjning m/tap hvid 1/2' muffe og nippel

PriceData har fulgt prisen på Damixa bøjning m/tap hvid 1/2' muffe og nippel i 181 dage. Laveste pris i perioden er 61,5 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 73 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 68 kr.

Den nuværende pris på 69 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Damixa bøjning m/tap hvid 1/2' muffe og nippel. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Damixa bøjning m/tap hvid 1/2' muffe og nippel de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202669 kr2 kr (3%)
21. maj 202671 kr1 kr (1%)
5. maj 202672 kr1 kr (1%)
5. mar. 202673 kr3 kr (4%)
3. feb. 202670 kr6 kr (9%)
22. jan. 202664 kr6 kr (9%)
21. jan. 202670 kr6 kr (9%)
19. dec. 202564 kr2 kr (3%)
7. dec. 202562 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret